Studená sprcha donutí i toho nejzašlejšího pokakánka k tomu, aby hlásil svou potřebu včas. Drsnou terapii nasadil malému synkovy manžel čtenářky Militky. Zabrala. Téma dne: Nočník a záchůdek.

Další příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Militky. Dozvíte se v něm, jak naučit dítě hlásit svou potřebu včas...

Hezké ráno všem!

Můj první dojem po přečtení dnešního tématu byl všelijaký. Koho to bude zajímat? Ale nakonec jsem si řekla fajn, vždyť je spousta maminek, které tenhle problém řeší dnes a denně, tak proč ne!?

Moje děti jsem učila na nočník od sedmi měsíců. Když bylo venku hezky, vyndala jsem je z kočárku a nechala vyčůrat do travičky.

Mnohým mým kamarádkám se prý osvědčilo nechat děti v létě běhat na zahradě tzv. dole bez.

Mé dcery byly v tomto ohledu šikulky, zato syn mi dával zabrat. Většinou svojí potřebu ohlásil, když už bylo pozdě.

Manžel to vyřešil jednou provždy radikálním způsobem. Strčil synovu prdelku pod pumpu a pumpoval. Na můj styl to byla trochu drsná terapie, ale stoprocentně zabrala.

Militka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31. března 2011: Nočník a záchůdek

Tentokrát si budeme povídat o dětech a jejich nočníkových či záchodových peripetiích...

  • Jak jste učily děti na nočník?
  • V kolika letech začaly děti samy chodit na nočník?
  • Měly jste (nebo máte) s nočníkem nějaký problém?
  • Jak jste problém řešily (nebo řešíte)?

Na tyto a další možné otázky mi odpovídejte formou krátkého příběhu nebo tipů do redakční pošty (viz e-mailová adresa uvedená níže). Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání krásného dárku. Uzávěrka posílání příspěvků je 31. března 2011 ve 14.30 hodin, do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo (viz níže). A jaký bude onen slíbený dárek? Krásná (asi třiceti centimetrová) hračka ze sady Barbie: Ken FASHIONISTAS.

Ken