Na chataření jsme my Češi přeborníci. Registrovaných je u nás totiž víc jak 400 000 rekreačních objektů! Před námi jsou co do počtu chat a chalup na jednoho obyvatele už jen ve Skandinávii, jinak hrajeme evropský prim. Navíc v tomto roce, ještě chatařů přibylo.

Ale každý rok se všichni trápíme s tím samým: jak to udělat, abychom si mohli dopřát ten samý komfort příjemného bydlení bez plísní a zatuchlého vzduchu, jaký máme doma? Ruku na srdce – jak často asi máte čas dojet na chalupu vyvětrat, aby mohla „dýchat“? Nyní je ten správný čas to vyřešit. Zabezpečte svoji chatu tak, aby se v ní nedrželo vlhko.

Přesně pro chataře a chalupáře je zde pohlcovač vlhkosti Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°. Tento pohlcovač, designem připomínající malý větrák, vám může účinně pomoct z každé vlhkem zavánějící lapálie. Do přístroje, který nepotřebuje žádné napájení, jen vložíte tabletu, a máte vystaráno. Právě tableta absorbuje nadbytečné vlhko a na základě vstřebané vody se postupně rozpouští. V místnosti do 20 m2 vám jedna tableta vydrží až tři měsíce (podle koncentrace vlhkosti) – tedy téměř celou chalupářskou sezonu. A jednou za čtvrt roku už ji pak zvládnete přijet vyměnit. Přístroj má přitom příjemný design, vybírat můžete z černé a bílé varianty, tedy ladit i podle interiéru. Navíc můžete zvolit i speciální variantu do koupelny. A když na to přijde, ani pohlcovač vlastně nemusíte mít na očích, jen včas překontrolujte, zda není třeba vylít nádržku s nastřádanou vodou a doplnit novou tabletu. Velkou výhodou je, že nepotřebujete žádnou elektrickou energii ani baterii. Pracuje zcela sám a můžete jej nechat bez dozoru i celou zimu.

Vypadá to snadně, že? Nainstalujete pohlcovač vlhkosti, pořádně zamknete a vaše chata je připravená na zimu. Na jaře práci pohlcovače oceníte. Žádný zatuchlý a těžký vzduch.

Voňavý nadstandard

Aby bylo všechno dokonalé, odstraňuje Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° nejen samotné vlhko, ale také zápach, který jej obvykle provází. Takové to těžké, zatuchlé, velmi specifické „aroma“, jež hned hlásí, že je v chatě problém. Tablety Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° tento zápach absorbují až ze 70 %. A co víc: K dostání jsou totiž tablety z řady Vůně přírody. Fungují stejně jako klasické tablety, již za chvíli uvidíte v pohlcovači vlhkosti první „nachytané“ kapky vody. Ale tyto tablety navíc při svém rozpouštění uvolňují ještě příjemnou lehkou vůni. Takže až příště otevřete po dlouhé době dveře své chalupy, do nosu už vás nepraští plíseň, ale svěží vůně. A na chatě vám tak bude opravdu skvěle.

Jak se zbavit plísní a vlhkosti v domácnosti? Vsaďte na Ceresit STOP VLHKOSTI! Zapojte se do soutěže, ve které 10 z vás Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° KOUPELNA vyhraje!
Soutěž probíhá ZDE


 

Reklama