Mila Kunis a Ashton Kutcher

Ona je jednou z nejkrásnějších amerických hereček a on je jedním z nepřitažlivějších amerických herců. Dohromady tvoří dokonalý pár, který je mimo jiné známý svými upřímnými komentáři o rodičovství a štědrými dary na dobročinné účely. Ačkoli se poprvé setkali už v roce 1998 při natáčení sitcomu s názvem Zlatá sedmdesátá, kde jejich postavy tvořily pár, na vztah ve skutečném životě si museli Mila a Ashton ještě 15 let počkat. Dohromady se dali po rozvodu herce s jinou americkou herečkou, kterou byla Demi Moore. Rozvod proběhl v roce 2013 a v roce 2015 byli Mila a Ashton svoji. Nyní mají dvě děti.

Winona Ryder a Johnny Depp

Když se řekne Winona Ryder a Johnny Depp, asi se vám ihned vybaví také film, ve kterém tato dvojice ztvárnila hlavní postavy. Jedná se samozřejmě o Střihorukého Edwarda, americké romantické fantasy drama z roku 1990, které natočil režisér Tim Burton. Začali spolu chodit již při natáčení a po čtyři roky se pak tento pár stal jedním z těch nevýraznějších, který po dlouhou dobu zdobil obálky bulvárních plátků a časopisů. Ačkoli se Winona a Johny zasnoubili během pěti měsíců od prvního setkání, na svatbu nikdy nedošlo. Rozešli se v roce 1993.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Hollywoodský pár, který pro jejich bezprostřednost a vzájemné pošťuchování lidé milují. Poprvé se setkali při natáčení amerického akčního sci-fi s názvem Green Lantern. Ryan byl v té době ženatý se Scarlet Johason a Blake randila se svým hereckým kolegou Pennem Badgleym. Zprvu byli proto jen přátelé a dohromady se dali až po rozchodu a rozvodu obou z nich. Vzali se v září 2012 a nedávno na světě přivítali čtvrtého potomka.
64ccd010a46acobrazek.png
Foto: Shutterstock

Angelina Jolie a Brad Pitt

Co by to bylo za výčet, kdybychom nezmínili dvojici, která je (tedy byla) považována za nejikoničtější pár. Angelina Jolie a Brad Pitt se seznámili při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith v roce 2003. Jedná se o film, který s velkou jistotou všichni známe a alespoň jednou jsme viděli. Brad byl v té době ještě ženatý s Jennifer Aniston, rozvedli se až o dva roky později. Sama Jolie podle zdroje pro publikaci Vogue v roce 2007 uvedla, že to nebyla láska na první pohled. Společná tvrdá práce na filmu a kolegiální vztah přerostli postupně v podivné přátelství a nakonec i partnerství. Po 11 letech manželství oznámili odloučení v roce 2016. Mají spolu 6 dětí.

64ccd0f42d61eobrazek.png
Foto: Shutterstock

Zdroj info: marieclairehollywoodpeoplepeople2thelist, wikipedia

Čtěte také: 

Reklama