6400909944d9eobrazek.jpg

Kmenové buňky – nepostradatelný přítel pokožky

Kmenové buňky jsou více důležité, než si dokážete představit. Naše pokožka se skládá z několika buněk, které je potřeba udržovat v kondici, zdravé a vitální.
Kmenové buňky se starají, aby naše pokožka byla plně vyživená a snadno se hojila. S rostoucím věkem se ale kvalita i počet kmenových buněk podstatně snižuje. Proto je zapotřebí jim trochu pomoci kvalitní kosmetikou s obsahem přírodních kmenových buněk, která účinně podpoří opravu viditelných nedostatků pokožky a navrátí Vaší pokožce zpět zdravý vzhled.
 
Řešení pro všechny ženy

Dámská kosmetika Onclé poskytuje řešení pro všechny ženy, které chtějí od své kosmetiky maximum. Onclé pečuje o ženy s láskou a s luxusem, který je znatelný na složení, jehož součástí jsou vzácné oleje a rostlinné kmenové buňky AKOSKY®APIUM, které aktivují tvorbu nového kolagenu. Kolagen redukuje vrásky, chrání pleť před působením vnějších vlivů a váže velké množství vody, které udržuje pleť stále hydratovanou.

640090ec55746blobid0.jpg

Prémiová kosmetika Onclé obsahuje tělový balzám, olejové sérum a olejový peeling. Jemný tělový balzám a olejové sérum ošetřují, zpevňují a obnovují pokožku. Olejový peeling odstraní nečistoty a odumřelé kožní buňky. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby se perfektně postaraly o Vaši pleť a pokožku celého těla.
Svěřte se do péče prémiové kosmetiky Onclé, která Vás zahalí péčí a díky kmenovým buňkám ukáže Váš přirozený půvab.

Produkty naleznete na: www.oncle.cz
640090f15f99dobrazek.jpg