Dokonale rozzářená a opálená pleť je snem každé ženy. S novým Bronzovým pudrem Luxe bude vaše pokožka přirozeně opálená jako po týdnu dovolené u moře.

Avon

Bronzový pudr Luxe patří mezi nejnovější produkty dekorativní řady Luxe, díky ambře a arganovému oleji zahalí vaši pleť do jemného jasu a oslní bronzovým třpytem.

Luxe„Dokonalý make-up a rozjasněná pokožka tvoří absolutní základ každého líčení. Na dobře vyčištěnou a hydratovanou pleť doporučuji nejdříve aplikovat tekutý make-up. Na tváře následně štětečkem jemným vtlačením naneste Bronzový pudr Luxe. Výsledkem je oslnivě zářivá pleť,“ prozrazuje dvorní vizážista kosmetické značky Pavel Bauer.

Nový Bronzový pudr Luxe si oblíbila i topmodelka a tvář řady Luxe Daniela Peštová: „Díky novému Bronzovému pudru Luxe vypadá má pleť bezchybně, ať jsem na focení nebo na kávě s kamarádkou. Na ročním období nezáleží. Moje plet vždy září, jako kdybych se právě vrátila z dovolené.“

Bronzový pudr Luxe a další produkty prémiové dekorativní kosmetiky Luxe jsou k dostání online na www.avon.cz, stejně jako u všech Avon Ladies a Avon Gentlemanů.

Reklama