S dnešním příspěvkem čtenářky Kytinkak bezezbytku souhlasí čtenářka Věrulinka. A dodává k tomu svou zkušenost i vlastní moudro...

Nebláznit z Nového roku, to radí čtenářka Věrulinka...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Já a předsevzetí, ne to nejde dohromady, nikdy jsem nesplnila a tak si raději žádné nedávám, čímž jsem původně měla plán, ani o tom nepsat.

Ale, právě se tady protahuji u PC a říkám manželovi, tak a jdu něco dělat, v plánu toho mám moc, na to mi řekl, nic nedělej. Je pravda, kdybych měla do toho chuť a elán, jako nemám, panečku, to by mi šlo vše od ruky.

Někdo má jarní únavu, někdo podzimní, já jsem právě zkonstatovala, že mám zimní únavu a čím jsem starší, tím je to horší, až mám na sebe vztek.

Takže ne předsevzetí, ale nutnost, čili práce doma, které jsem odkládala od října, a hádejte děvčata proč?

Ne, napíši to a přiznám se rovnou, díky soutěžím.

Musím vyndat šicí stroj, plno věcí mi leží na hromadě připravené k šití, přešívání a podobně. Každou věc, jsem při odkládání položila a říkala, na vás dojde po Novém roce, až bude po soutěži, tu jsem si přece nemohla nechat ujít. Moje soutěživost, mi dovolila dělat nutné, vařit, péct, poklízet a ostatní leží ladem. No, a co, řekl manžel, ono ti to neuteče, nemá to nožky a má pravdu.

Jak psala Kytinka, ve všem s ní musím souhlasit a dodávám k tomu, když nejde o život, jde o prd.

Včera jsem celý den málem prospala s malými pauzami, doslova relaxovala a dneska se musím začít hýbat a něco začít dělat, protože abych celý rok nerelaxovala. Říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok. Ale ne, k tomu nedojde, nabírám zpět svojí pevnou vůli a asi vytáhnu šicí stroj a jdu šíti, ale samozřejmě i vás milé ženy-in, budu číst.

Přeji Vám krásný den všem i přes nepřízeň počasí, které se vážně zbláznilo.

Zdraví,
Věrulinka

pf

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. 1. 2013: Zhodnoťte loňský rok a napište nám svá předsevzetí

Název tématu vlastně tentokrát přesně vystihuje, jaké příspěvky od vás budu chtít, milé čtenářky. Ano, jsem zvědavý, jestli jste v loňském roce prožily něco zásadního, a zda jste si do toho letošního daly nějaké předsevzetí? Příspěvky mi posílejte na e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději do 2.1.2013, 15.30 hodin. Jednu z přispěvatelek tentokrát odměním knihou, která se hodí k hubnoucímu předsevzetí: 17denní dieta (vydalo nakladatelství iKAR, sestavil ji americký lékař Mike Moreno).

17 dni dieta

Reklama