Milé čtenářky,

od přechodu na novou podobu Ženy-in už uplynul nějaký čas, jak ale jistě víte, stále se celou řadu věcí postupně snažíme doladit a doprogramovat k vaší spokojenosti. Slíbený menstruační kalendář je už hotový (k nalezení ZDE), v dohledné době následují piškvorky a další věci, které jste si přály.

Při přechodu na novou verzi magazínu se nám ale podařila jedna „bota“. Určitě si pamatujete, že v předchozí verzi jste mohly dostávat e-mailem každodenní novinky ve vydání a kromě toho i občas nějaké to komerční sdělení. V administraci jste měly zaškrtnuté jediné tlačítko, a buď vám chodilo obojí, nebo nic.

V současné Ženě-in už jsou obě věci oddělené. Buď máte možnost nechat si posílat denní novinky, komerční sdělení, nebo obě záležitosti současně. Bohužel při převodu vašich uživatelských účtů došlo k tomu, že zůstaly obě možnosti aktivní, a stejně tak tomu bylo při založení účtu nového.

Pokud jste tedy dostávaly nevyžádané informace, omlouváme se, chybu napravujeme a také vám přinášíme návod, jak si své nastavené údaje ověřit nebo změnit:

Po přihlášení klikněte v liště na Váš profil. V pravém sloupci v Osobním menu klikněte na Emailové upozornění a případně upravte volby.

Upozorňujeme, že proto, abyste se mohla zúčastnit soutěží, je nutné mít volby Denní souhrn článků e-mailem a Komerční sdělení nastavené na ano, tedy zapnuté.

Děkujeme za pochopení,

Vaše redakce

Reklama