605c688353de6obrazek.png
obrazek.pngKrásný byt s milou a elegantní hospodyní připravenou splnit každé její přání – teď už přece nemůže práci na rukopisu nic bránit. Ostatně, kde jinde by na autorku romantických příběhů měla čekat inspirace, když ne v srdci města světel, lásky a kultury? Sen o hvězdné kariéře nikdy nebyl víc na dosah…

…anebo se všechno ještě může zvrtnout?

Termín odevzdání se blíží a Maggie stále ještě zbývá napsat podstatnou část knihy. To poslední, co potřebuje, je, aby ji od psaní někdo rozptyloval. Jenže dovolenou v Paříži právě tráví i její okouzlující exmanžel, s nímž zůstali dobrými přáteli a který je tu také sám. A když Maggie ráno ve své koupelně nečekaně narazí na pohledného Francouze, je jasné, že o vzruchy a rozptýlení tady nebude nouze. Podaří se spisovatelce probudit svou múzu?

Dočtete se na stránkách novinky z edice 7lásky. Edice vám otevře dveře do knihovny plné krásných příběhů, veselých i dojemných. Knihu zakoupíte na grada.cz. Inspiraci na kvalitní literaturu najdete na Facebooku Nakladatelství Metafora či na stejnojmenném Instagramu.

605c6831d1e37obrazek.png

Reklama