Dnes spolu probíráme, jestli jsou naši partneři pořádní, anebo bordeláři. Rozpory ohledně úklidu domácnosti jsou ale jen jedněmi z mnoha, které v manželství nebo partnerství musíme řešit. Jak na to, se můžete dozvědět z nové publikace zkušeného psychologa Tomáše Nováka, která právě vyšla v nakladatelství Grada.

Tomáš Novák
Pozitivně na manželství

Většina psychologických příruček o manželství se zaměřuje na analýzu vztahových problémů a krizové poradenství. Nejnovější kniha poradenského psychologa Tomáše Nováka není primárně zaměřena na nedostatky partnerského života, ale naopak radí, jak jednat „správně“ a být v manželství spokojený.

Text je inspirován pozitivní psychologií, která si všímá optimálních kvalit života, jako je optimismus, nezdolnost, pokora, smysl pro humor, vděčnost, naděje a zdraví. Pozitivní psychologie hodlá být jakousi protiváhou přístupu zaměřeného především na špatné, patologické a beznadějné, a to jak v konkrétní osobnosti, tak v jejím okolí.

grada

rozsah: 144 stran
prodejní cena včetně DPH:  229 Kč

www.grada.cz

A jaké jsou vaše triky na zvládnutí každodenního manželského života?

Téma dnešního dne: Je váš partner bordelář?

  • Jaký je váš muž nebo přítel?
  • Uklízí si po sobě věci, nebo je spíš bordelář a nechá všechno ležet tam, kde mu to upadne?
  • Stěžuje si, když doma není uklizeno?
  • Nebo naopak mu vadí, když uklízíte moc?
  • Máte nějaké zajímavé historky na naše téma?

Napište nám, budeme se těšit na vaše příspěvky do zítřejších 14.30 hodin. Odměnou pro jednu z vás bude tentokrát něco na úklid: dva čističe oken od firmy Clin. Adresa je známá: redakce@zena-in.cz, heslo BORDELÁŘ.

Reklama