Jak budeme soutěžit? Než se pustíme do samotného soutěžení, pojďme si vysvětlit princip soutěže. Vaším úkolem bude sbírat kytičky, které vás přiblíží k výhrám - malým i těm velkým.

kyti

Květiny různých barev se vám budou přičítat na vaše konto. Pro jejich získání budete muset splnit předepsané úkoly. Ty jsou následující:

Týdenní výhry:

Jak získat týdenní výhru? Musíte získat bílou květinu za denní aktivity.

Pro získání jedné bílé květiny je třeba splnit následující podmínky:

  • Získat jednu červenou květinu – červenou květinu lze získat za přečtení všech článků (redakčních, odborných, komerčních) ve vydání magazínu Žena-in.cz v den jejich vydání. (Články označené jako aktuality, či novinky se nepočítají.) O víkendu a ve svátcích můžete získat červenou květinu za odehrání hry „Šibenice“ do konce.
  • Získat oranžovou květinu – odehrát hru Samolodě za 55 a méně výstřelů.
  • Šedá květina v případě, že ve vydání v daném týdnu bude redakční test – splnit ho na 100 %.
  • Bílé květiny se nepřevádějí do dalšího týdne.
  • Všechny hry najdete v navigační horní liště, pokud jste zaregistrovaní a přihlášení.

V jednom týdnu lze získat maximálně 7 bílých květin. Pro zařazení do slosování vám ale stačí i jedna. Každé bílé květině bude přiděleno ID číslo, pokud budete mít více bílých květin v daném týdnu, zvyšujete šanci na týdenní výhru.

Hlavní výhry:

Jak se dostat do slosování o hlavní výhry? Musíte získat symbol žluté květiny za týdenní aktivitu.

Pro získání žluté květiny je třeba v soutěžním týdnu splnit následující podmínky:

  • Získat 3 červené květiny – červenou květinu lze získat za přečtení všech článků (redakčních, odborných, komerčních) ve vydání magazínu Žena-in.cz v den jejich vydání. (články označené jako aktuality, či novinky se nepočítají)
  • Získat zelenou květinu – zelenou květinu lze získat, pokud přijdete čtyři po sobě jdoucí dny v daném týdnu na stránky Žena-in.cz.
  • Získat modrou květinu – modrou květinu získáte za úspěšné odehrání jedné hry „Šibenice“ až do konce. (Každá hra se skládá z několika kol. Za dohranou je hra považovaná po úspěšném dokončení posledního kola. Počet herních kol pro aktuální hru je zobrazen v pravé části herního pole.)
  • Získat fialovou květinyu – fialovou květinu získáte za úspěšné odehrání jedné hry Pexeso.
  • Všechny hry najdete v navigační horní liště, pokud jste zaregistrovaní a přihlášení.

Žlutá květina se vám přičte ihned po splnění všech podmínek pro jeho získání. V jednom týdnu lze získat jedinou žlutou květinu. Neuplatněné barevné květiny za splněné aktivity se v neděli o půlnoci smažou. Stav svých květin můžete kontrolovat ve svém účtu Věrnostní klub Body a kytky.

Kompletní pravidla najdete v pondělí na zena-in.cz/vernostni-klub.

Máte nějaké dotazy?

Reklama