Projevuje se únavou, ospalostí, ztrátou energie a koncentrace. Jarní únava je způsobena změnou světelných podmínek a teplot, které mají vliv na náš biorytmus. Existují různé způsoby, jak se s jarní únavou vypořádat. Jedním z možných způsobů je užití přírodních látek, jako je například extrakt z adaptogenní rozchodnice růžové

643e83a33aff2obrazek.jpg

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je rostlina, která roste v oblastech s chladným klimatem, jako jsou Skandinávie, Sibiř a Kanada. Rozchodnice růžová se tradičně používá k léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou následky zvýšeného nebo dlouhotrvajícího stresu, deprese a únava. Rozchodnice obsahuje látky nazývané adaptogeny, které pomáhají tělu lépe zvládat stres a harmonizují i ostatní změny v organismu. Adaptogeny by měly být netoxické a co nejméně narušovat tělesné funkce. Kromě jiných účinků, adaptogeny také pomáhají zlepšovat náladu a zvyšovat množství energie v těle. Rozchodnice růžová je proto velmi vhodná pro lidi, kteří trpí „jarní únavou“. 

Pokud patříte mezi ty, kteří cítí v tomto časně jarním období zvýšenou únavu, která vám nedovolí normálně fungovat anebo je jen prostě obtěžující, můžete vyzkoušet přípravek Vitango® který obsahuje extrakt z kořene rozchodnice růžové ve farmaceutické kvalitě

Léčivý přípravek Vitango® je indikován právě k léčbě únavy a sníženého výkonu a také pro lepší odolnost vůči působícímu stresu. Snižuje vyplavování stresových hormonů, jako jsou adrenalin a kortizol, a zvyšuje tvorbu energetických molekul v buňkách, a tím zmírňuje únavu a vyčerpání.  Vitango® žádejte ve své lékárně, kde je k?dostání bez lékařského předpisu. Snadno jej také objednáte na lékárenských e-shopech. S Vitangem® můžete dobít vaše tělesné baterie a ulevit od nepříjemných příznaků stresu a vyčerpání. 

643e84123ad9fblobid0.jpg

Vitango potahované tablety je lék s obsahem suchého extraktu WS® 1375 z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. 

40639.jpg

Více na www.vintago.cz.