A opět je tu jarní úklid. Své místo v kalendáři zaujal u mnohých z nás stejně pevně jako třeba státní svátek. Kdo by nechtěl přivítat Velikonoce s vyleštěnými okny, nablýskanou podlahou a voňavou koupelnou? Neskutečná námaha vynaložená při gruntování celého bytu se díky univerzálním čističům, speciálním přípravkům a voňavým gelům pomalu stává dávnou historií.

Velmi vítanými pomocníky, kteří si poradí s nečistotami na nejrozličnějších místech a površích v domácnosti, je kompletní řada čisticích prostředků Bref, mycí prostředek na okna a rámy Clin a v neposlední řadě také Pur Balsam, který kromě funkce silného pomocníka v domácnosti myslí i na krásu a hebkost pokožky vašich rukou.

Blýskavá okna pomocí Clinu na okna a rámy

Nablýskaná okna, vyleštěné parapety a rámy jsou snem snad každé hospodyňky. Clin na okna a rámy je na to specialistou. Díky ředění a způsobu aplikace hravě vyleštíte okna, rámy a dokonce i parapet. Obsahuje speciální složky a částice, díky kterým okna perfektně vyčistí a nablýská hned napoprvé.

Pro čistotu celé domácnosti

Bref Power

Řadu Bref Power tvoří univerzální extra silné čističe, které jsou nejsilnějšími čisticími prostředky firmy Henkel na českém trhu. Přípravky „červené řady“ Bref Power, čítající prostředek v lahvi s rozprašovačem, ve formě prášku nebo v lahvi s aplikačním zobáčkem, jsou účinné zejména proti špíně, rzi, vodnímu kameni a zbytkům mýdla. „Bílá řada“ Bref Power je díky silné receptuře s obsahem aktivního chlóru určena k čištění jak v koupelně, toaletách, v kuchyni, ale i k bělení prádla.

 Bref 2 v 1 Universal

Pro dokonalý úklid všech povrchů a zejména toalety je určen všestranný dvoukomorový Bref 2 v 1 Universal. Díky receptuře s vysokou účinností přináší jednoduché řešení pro úklid WC, koupelny a celého bytu. První komora obsahuje účinný čistič, který odstraní nejen vodní kámen a mastné skvrny, ale zároveň zanechá i příjemnou vůni. Druhá komora obsahuje chlórový čistič pro maximální hloubkovou dezinfekci, který zničí bakterie a viry.

Nová láhev univerzálního čističe Bref 2 v 1 Universal není rozdělena do dvou komor náhodně. Oddělené komory umožňují vyšší koncentraci účinných čisticích látek, čímž je zajištěna maximální účinnost celého přípravku. Takto koncentrované čističe je totiž možné dlouhodobě skladovat pouze odděleně, přičemž ke smíchání obsahu dvou komor  dochází až při aplikaci prostředku. Nyní je přípravek i snadno uchopitelný díky nové anatomicky tvarované lahvi.

Hygiena na toaletě: Nová řada Bref Duo-Aktiv Natural Balance

Bref představuje inovativní produkt v péči o toalety. Již v devadesátých letech minulého století přišla firma Henkel jako první s WC bloky v gelové konzistenci. V roce 2002 zavedla ve světové premiéře i dvoukomorový systém tekutých WC bloků Bref Duo-Aktiv. Od jeho zavedení se tento systém snažil napodobit nemalý počet konkurentů. Nyní přichází s další inovací: Bref Duo-Aktiv Natural Balance. Kouzlo nové řady spočívá nejen ve funkci spolehlivého čističe toalety, ale ve schopnosti provonět celou toaletu aromatickou vůní z přírodních květin a produktů. Novinka je nyní k dostání ve variantách Lotus & Lavender, Lime & Mint a Orange & Honeyblossom.

 

Každodenní aktivita: mytí nádobí a Pur Balsam

K mytí nádobí se snažíme vždy používat prostředky, které si nejen dokáží zachovat silnou čistící schopnost na mastnotu i připálené zbytky potravin, ale jsou zároveň šetrné i k naší pokožce a nehtům na rukou. Receptura přípravků Pur Balsam tak skvěle vyhovuje i vysokým nárokům péče o nádobí i o zdravou pokožku. Rozšířená řada prostředků na mytí nádobí Pur Balsam nabízí pečující řadu Pur Balsam s Aloe Vera, Pur Balsam s Minerály, Pur Balsam Fruit Extracts s výtažky ovoce a Pur Balsam Care Formula s pečující recepturou.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama