Minulý týden jsem se probudila do krásného slunného dne. Tedy v rádiu říkali, že je krásný a slunný. Já jsem bohužel nic neviděla, protože mi v rozhledu bránila špinavá okna. To, že jsou špinavá, vím už nějaký pátek, ale teprve letošní první závan jara mě donutil něco s tím udělat.

window

Nemohu říct, že by mytí oken patřilo mezi mé oblíbené činnosti, rozhodně nepatřím mezi ty, kteří myjí každý měsíc nebo každý druhý měsíc. Ale snažím se, abych to aspoň třikrát do roka zvládla. Ideálně je to začátkem jara, léto a pak období před vánočními svátky.

A co vy a mytí oken? Také už se na ně chystáte?

Na hadr, kterým špínu po okně rozšmudláte, a zmačkané noviny, kterými se to budete snažit vylepšit, raději zapomeňte, ušetříte si spoustu času i nervů.

A stejně tak zapomeňte na přípravky pro mytí nádobí! Ty z okenní plochy nevyprchají. Naopak. Ulpí na skle a vytvoří na něm lepkavý film, na který se následně lepí nečistoty. Takže umyto máte sice rychle, ale stejně rychle se vám jarem umyté okno zase zašpiní.

Používejte přípravky, které jsou na mytí oken určené.

Dnes je to se speciálními pomocníky snadné! Neexperimentuje a myjte okna přípravkem k tomu určeným! Vyzkoušejte Clin! Je to tak snadné!

Doporučený postup

viledaDo nádoby s vodou přidáte Clin na okna a rámy (stačí 20 ml přípravku, což je asi 3 stříknutí). Okno i rámy lehce omyjete, okna setřete stěrkou nebo speciálním hadříkem Vileda pro mytí oken, rámy otřete do sucha. Žádné drhnutí, žádné leštění!Okna svítí čistotou beze šmouh!

Speciální hadřík pro mytí oken Vileda:
Unikátní materiál se strukturou mikroskopických otvorů
Ideální pro snadné mytí oken, zrcadel a skleněných desek stolů bez šmouh

Na rozdíl od jiných prostředků na okna Vám Clin zaručí a díky speciálnímu složení garantuje:

 • vynikající čisticí účinek, který zanechá plochu zaručeně vždy beze šmouh
 • zářivý lesk po delší dobu než ostatní prostředky díky receptuře Nano Protect
 • ochranu povrchu oken před opětovným zašpiněním a vznikem skvrn od kapek po dešti díky patentované technologii Nano-Protect založené na neviditelných částečkách

Jaké přípravky od značky Clin můžete pro mytí oken vyzkoušet?

 • ClinClin na okna a sklo - k dostání v několika svěžích variantách: klasické (modré), citronové, jablečné a květinové. Zaručí vám dokonalý lesk bez šmouh u všech skleněných povrchů - oken, zrcadel, skleněných stolků a prosklených skříněk. Je k dostání za DMOC 44,90 Kč.
 • Clin na okna a rámy - první vodou ředitelný prostředek na okna, který kopíruje zvyky českých hospodyněk. Perfektně odstraní nečistoty z oken, rámů a okenních parapetů a jediným lehkým setřením vrátí oknům oslnivý lesk bez šmouh. Díky speciální technologii aktivně zabraňuje vzniku stop po dešti. V nabídce je v klasické modré variantě a s vůní jablka za DMOC 44,90 Kč.
 • Clin Multi-Shine - je k dostání v ergonomické láhvi s rozprašovačem o obsahu 500 ml v nápadně modré neprůhledné lahvi. Přináší dokonalý lesk pro více než dvacet různých povrchů ve vaší domácnosti. Clin Multi-Shine se na pultech obchodů objevil v únoru 2011 a je k dostání za DMOC 44,90 Kč.

O mytí oken chceme aktuálně diskutovat:

 • Jak často okna myjete a jaký máte k této činnosti vztah?
 • Zapojujete do mytí oken další členy rodiny?
 • Jaké přípravky na mytí oken používáte?
 • Podle čeho vybíráte přípravky na mytí oken?
 • Používáte při mytí oken stěrku?

Zapojte se do diskuse na téma Jak myjete okna a získejte dárek!

Zapojte se do naší diskuse a vyhrajte balíčky, ve kterých najdete přípravky Clin spolu se speciálním hadříkem Vileda pro mytí oken!Máme připraveny výhry pro 3 z vás!

Reklama