Mytí nádobí je každodenní činnost. I když máme doma myčku, vždy se najde pár kousků, které myjete v ruce. Nebo pokud myčku nemáte, určitě se potýkáte s horou špinavého nádobí. Spolu s mytím nádobí je spojen výběr čistícího přípravku, který na mytí nádobí používáte.

Pur

O mytí nádobí chceme aktuálně diskutovat:

  • Jaké přípravky na mytí nádobí používáte?
  • Jak často myjete nádobí a jaký máte k této činnosti vztah?
  • Zapojujete do mytí nádobí další členy rodiny?
  • Jak jste spokojená s myčkou? Umyje vám všechno nádobí nebo raději odmýváte některé kousky v ruce?
  • Jak vybíráte přípravky na mytí nádobí?
  • Napište nám o tom a získejte dárek!

Mytí nádobí je pro většinu lidí spíše nutnost než radost. Co si jej tedy zpříjemnit a potěšit přitom své smysly? Vyzkoušejte nový PUR Pure&Natural

Odstranění mastnoty s minimálním úsilím

Nové prostředky pro ruční mytí nádobí Pur Pure&Natural účinně rozpouští mastnotu a pomáhají ji odstranit velmi snadno a s minimálním úsilím. Jsou vhodné k mytí všech typů nádobí a kuchyňských potřeb, stejně jako pro čištění kuchyňských přístrojů a pracovních ploch. Je jedno, zda myjete sklo, porcelán, umělou hmotu, ocel nebo stříbro, vždy dosáhnete perfektní čistoty a lesku. Navíc nádherné a svěží vůně inspirované třemi exotickými a velmi vzácnými květinami provoní celou vaší domácnost a potěší vaše smysly.

  • Pur Pure&Natural Magnolia
  • Pur Pure&Natural Black Orchid
  • Pur Pure&Natural Lemon Flower

Jak správně dávkovat prostředky Pur

Kdo preferuje mytí pod tekoucí vodou, měl by dávkovat prostředek tak, aby houbička po zmáčknutí stále pěnila. Pokud myjete nádobí ve vodní lázni, tak byste nejdříve měli napustit vodu a pak teprve přidat mycí prostředek. Na hladině by měla být neustále souvislá vrstva pěny a neměla by se na ní tvořit mastná oka. Pokud použijete velké množství prostředku, může se vytvořit příliš velké množství pěny, kvůli které nádobí pomaleji schne. Nejdříve vždy opláchněte sklenice, talíře a příbory, pak silně znečistěné nádobí. Nakonec umyjte hrnce. Pokud si nejste jisti, veškeré informace o dávkování naleznete na zadní straně každého přípravku.

Zapojte se do diskuse na téma Jak myjete nádobí a získejte dárek!

Zapojte se do naší diskuse a vyhrajte balíčky, ve kterých najdete všechny tři novinky! Máme připraveny výhry pro 3 z vás! V každém balíčku najdete Pur Pure&Natural Magnolia je inspirovaný jednou z nejvznešenějších květin, často označovanou jako „vůně jihu“. Pur Pure&Natural Black Orchid našel svou inspiraci v jedné z nejvzácnějších a nejexotičtějších květin. Černá orchidej se pyšní luxusní a smyslnou vůní, jež patří k těm nejžádanějším na světě. Pur Pure&Natural Lemon Flower vnese do každodenního života nádech exotické svěžesti.

Více na www.pur-nadobi.cz

Reklama