Svět kosmetiky má v poslední době velkou slabost pro svěží kombinaci citrusů a aromatických bylin. Firma Henkel ČR drží s tímto trendem krok i v oblasti nejúčinnějších přípravků pro mytí nádobí. Proto uvádí na trh nový přípravek - Pur Orange & Eucalyptus. Jedná se o velice účinný přípravek, který zároveň drží krok s posledními módními trendy.

Novinka Pur Orange & Eucalyptus: Oranžová vášeň

purPur Orange & Eucalyptus s recepturou F52 obsahuje optimální kombinaci aktivních složek, které mastnotu přitahují jako magnet. Dokonale ji rozpouští, takže mastné částečky se odstraňují snadno a bez velkého úsilí. Vy tak můžete umývat talíř za talířem - rychle a efektivně. Vaše nádobí - od hrnců až po sklenice - bude po umytí zářit jako nové. S pomocí čerstvých pomerančů a eukalyptových listů, které jsou známy svou svěží a intenzivní vůní, přináší Pur Orange & Eucalyptus oranžovou vášeň z exotických dálek přímo do vaší kuchyně a nádherně ji při mytí nádobí provoní.

Výzkumy ukázaly, že spotřebitelé oceňují Pur Orange & Eucalyptus nejen pro jeho účinnost, ale i pro jeho barvu a vůni*. Tento přípravek představuje nejnovější módní přírůstek řady vysoce účinných prostředků na mytí nádobí řady Pur Power s recepturou F52.

Pur Orange & Eucalyptus je k dostání v maloobchodní síti v nepřehlédnutelných oranžových lahvích o objemu 500 ml, 1 l a 1,5 l za doporučené ceny 28,90 Kč, 49,90 Kč a 69,90 Kč z koridorů regálové ceny HM/Maloobchod.

Řada prostředků na mytí nádobí Pur Power s recepturou F52 je k dostání ve třech lákavých vůních:

  • NOVINKA Orange & Eucalyptus
  • Citron
  • Jablko

a dále také ve třech Balsam variantách:

  • Aloe Vera
  • Minerals
  • Hands&Nails
*Zdroj: Independent Market Research Institute, PL, říjen 2008
Reklama