b

Dříve, než se spolu rozloučíme a vyhlásíme dnešní výherkyni drobné ceny, řeknu vám, jakými kouzly a rituály si můžete udělat Beltine krásný, zajímavý a magický.

-          Můžete se podívat do budoucnosti, která se někdy někomu zjeví v plamenech bílého ohně. Do černého se pro tento účel raději nedívejte. Ale stejně hoří jen chvíli.

-          Budoucnost lze spatřit i tehdy, když vhodíte do ohně směs šalvěje a kozlíku. Vyslovte otázku „třeba jak bude vypadat tvář mého manžela“ (pokud ho nemáte) nebo cokoli a vhoďte směs sušených bylin do plamenů.

-          Lze vykládat karty i vrhat runy.

-          Pod bezovým keřem můžete spatřit dnes v noci víly.

-          Do skleněné mísy dejte vodu a postavte se s ní čelem k ohni. Pak vyslovte otázku a zadívejte se do vody. Může se vám objevit odpověď. Někdy to bývá v podobě symbolů.

-          Můžete zkusit kávovou sedlinu, která ulpí na stranách a dně šálku po té, co jste dopitý šálek obrátili dnem nahoru na talířek a chvilku nechali. Káva musí být vypita tím, komu se věští.

-          Stejný systém je i u čajových lístků.

U kávy i čaje zkoumáte symboly a písmena, která vidíte. Někdy je to hodně o obrazotvornosti vykladače.


Můžete dnes jako čarodějky dělat cokoli, co neublíží nikomu druhému.

Dnešní noc je stejné krásná jako magicky silná.

Navíc nám dobíhá úplněk ve Štíru, a ten má pořádné grády!

Kdo bude dnes chtít čarovat na přivolání lásky – jako by se stalo!

m

Přeji vám všem, abyste si dnešní večer a noc užily, aby byla patřičně magická a abyste měly nač vzpomínat minimálně do příštího Beltinu!

A prosím, nezapomeňte i na druhé.

Část své porce jídla, až v noci dohoří oheň, odneste tam, kde se kříží cesty. Jako dar pocestným, zvěři a všemu, co má právě hlad, když vy už jste syté.

Drobnou výhru zasílám dnes Laně – jistě není nikdo proti.

Reklama