Tento příspěvek přišel sice poněkud opožděně a je k jinému tématu, ale byla by škoda ho nevydat. Přečtěte si dojemný příběh o štěňátku, který nám poslala čtenářka Milanka. Děkujeme

Před lety jsme si koupili malého pudlíka. Když mu byli čtyři měsíce, vzal ho páníček na procházku k vodě, podívat se na kačeny. Jak známo jsou pudlové původně honící psi a ten náš miloval i vodu a hlavně ho upoutaly kačenky. Než se páníček nadál, byl pudlík ve vodě a plaval za kachnami. Ty si s ním jenom hrály na honěnou a jak k nim připlaval, hned se vzdálily. Kačenky ho tak fascinovaly, že na páníčkovo volání nereagoval a stále se vzdaloval. Psíkovi už koukal z vody jen čumáček a bylo vidět, že mu docházejí síly. Byl listopad a voda studená, ale co měl páníček dělat. Svlékl se do slipů a plaval pro milého psíka. Ten nevěděl, co se s ním děje a bránil se tak, že páníčka řádně poškrábal na prsou. Oba však řádně doplavali na břeh.

Přestože bylo původně  kolem přehrady liduprázdno, v tu ránu se tam sešlo několik čumilů  a dohadovali se o tom, kdo vlastně koho zachraňuje a kdo koho utopí. Když vystoupili oba, psík i páníček, na břeh, začali lidé tleskat a volali " bravo"!

Štěňátko

Jerry, tak se jmenoval náš pudlík, se dožil 16ti let a s láskou na něho vzpomínáme.

Milanka

Reklama