Dobrý den všichni na Ženě-in.

 

Už si přesně nevzpomínám, kdy jsem se poprvé o Ženě-in dozvěděla, bylo to asi před rokem, tuším, že jsem o ní četla v nějakém časopise odkaz. A od tý doby pro mě Internet znamená především Ženu-in.

 

Pracuju doma jako účetní ve své minikanceláři. Ráno vstanu, udělám si kafe, snídani a sedám k počítači. Najedu hned na své oblíbené stránky www.zena-in.cz, kde jedním dechem zkouknu nové denní články, novinky, které sem včera nestihla, zúčastním se soutěží. Když potřebuju s něčím poradit, tak jdu do debat, semtam přispěju v diskuzích a fóru, i když mnoho čtenářek to umí líp. Čímž vzdávám hold především Vikině007, která je nepřekonatelná. Vždy se těším na její nový příspěvek v povídce Strašidelný dům, její příspěvky do tématu dne i do povídání u témat. Je výstižná, pohotová a neuvěřitelně vtipná.

 

Ale teď zpět k Ženě-in. Po tomhle ranním rituálu musím pracovat, ale vždy průběžně okem sleduji novinky, případně na ně reaguji, a někdy se snažím i do nich přispět.

 

Zkrátka Žena-in mi zasahuje do života tím, že tam neustále čerpám informace, inspiraci, někdy i rady pro sebe. Zkrátka jste SUPER, jen tak dál!!!

 

Pro ilustraci posílám i fotku své pracovny, kde na počítači surfuji na Ženě-in (bohužel tam nejsem zachycená, nebo spíš naštěstí pro mě, aby manžel nezjistil, za co pořád naskakuje takový účet na Internetu!).

 

Vaše čtenářka ValerieM, která se bude muset zase brzy pustil do práce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Valerie, zdravím tě a díky za příspěvek!

 

Podobné články i s fotkama jsou dnes vítány na redakce@zena-in.cz - a i dnes bude ten nejlepší odměněn

 

Zdá se, že se nám páteční téma krásně ujalo, můžete se například těšit na podobný příspěvek od naší věrné Tanzi...

 

Vypukne soutěž o DVD filmu Hlas moře a ještě k tomu jedna menší soutěž redakční. Opět se vyplatí psát pod články... Mimochodem, sledujete Letní deník šílené Žofky? A nepotřebovali byste na dovolenou Panthenol? :))

 

Krásný den

Reklama