Šárka

Šárka Tvrdá je mladá dvojnásobná maminka, která žije se dvěma dětmi a s manželem v malé vísce Tuchoměřice. I když už v mládí bojovala s drobnou nadváhou, nikdy se situace nevyhrotila nějak výrazně, a tak nebylo třeba držet všelijaké diety. Nyní je ale všechno jinak, protože s každým porodem její váha vzrostla o dalších 15 kilo navíc, až se nakonec zastavila na 125 kilogramech na 175 cm výšky.

Šárka by si moc přála zhubnout - zejména proto, aby se za ni děti a manžel nestyděli a aby byla žensky víc přitažlivá. Navíc se už teď těší, jak si pak nakoupí nové oblečení. Její cíl je ale nemalý - ráda by zhubla více než 40 kilogramů! Otázkou však zůstává, zda je tak velká změna pro organismus kojící maminky vůbec vhodná, a proto je třeba ji prodiskutovat s odborníky.

I přes různé diety, které Šárce předepisovala její tchyně coby dietní sestra, byly výsledky hubnutí stále neuspokojivé. Byly tyto návody tedy v pořádku - a jak přísně se na ně bude tvářit doktorka Kateřina?

Šárčin cíl je ale i jiný než jen vlastní dobrý pocit ze sebe samotné. Protože miluje zvířata, moc ráda by si užila jízdu na koni. V současné chvíli má ale obavu, aby zvíře svou váhou netrápila a jestli by ji vůbec kůň dokázal unést. Jako odměnu za povedené zhubnutí by si tedy přála podívat se na svět z koňského sedla.

Jestli se mladé mamince nakonec její sny vyplní, mohou diváci zjistit již ve čtvrtek 8. října ve 21.20 hod na Primě!

Fotografie: Archiv TV Prima

Diskutujte na toto téma a o tomto dílu pořadu Jste to, co jíte!