Každá žena chce vypadat hezky a přitažlivě. Komu by se nelíbila pochvala od muže a jeho pohledy věnované postavě? Většina žen o sebe však dbá pouze „sezónně“. Před létem drží někdy až drastické diety, aby vypadaly sexy v nových plavkách, a před večerní párty si zajdou narychlo do salonu krásy.

Proč nebýt sexy a „in“ po celý rok? Někdy už denní a večerní krémy prostě nestačí. O trápení hladem nemluvě. Nejlépe uděláte, necháte-li za vás pracovat jiné. V High Care Centru Sun City se můžete nechat hýčkat od hlavy až k patě profesionálním personálem.

Máte problémy s větším bříškem, ďolíčky na zadečku, začínajícími vráskami kolem očí nebo vaše prsa již ztrácí pevný tvar? Nechte se ošetřit v High Care Centru přístroji Weyergans, které jsou určeny speciálně pro kosmetické účely.

Chcete-li být v pase o několik centimetrů štíhlejší, vyzkoušejte Body Wrapping. Problematické partie se nejdříve ošetří speciálním skořicovým krémem a následně zabalí do fólie. Již po hodinovém fóliovém zábalu se cítíte nejenom lehčí, ale ztratíte pár centimetrů na problémových místech. Navíc bude pokožka krásně hladká a voňavá.

Zbavit se ošklivých ďolíčků na zadečku či stehnech dá velkou práci. Na tu je ale v High Care Centru zvyklý Vacustyler. Původně byl vyvinut v rámci vesmírného programu, v současnosti se uplatňuje právě v kosmetickém průmyslu. Vacustyler funguje tak, že se do válce přístroje vsunou dolní končetiny ošetřované osoby a v pase se prostor uzavře speciálním vakuovým uzávěrem. Z prostoru válce se periodicky odčerpává vzduch a normální atmosférický tlak se střídá s podtlakem. Čas strávený ve Vacustyleru lze využít nejen k relaxaci, ale také například k inhalaci ionizovaného kyslíku. Takto obohacený kyslík je totiž iniciátorem rychlejší látkové výměny v těle, a tím způsobuje lepší a rychlejší spalování tukových zásob a úbytek na váze. A to pohodlně a bez větší námahy.

Zapomenout nelze ani na přístroj označovaný jako SPM poprsí. Celá procedura trvá asi 30 minut, během kterých se zákaznice příjemně uvolní. Futuristicky vypadající prsní aplikátory se pohodlně nasadí a připojí k digitální řídicí jednotce – SPM Digital, která automaticky reguluje tlak v aplikátorech. Střídavým působením podtlakové a tlakové fáze na podkožní vazivo se stimuluje prokrvení a mízní tok. Zároveň se podpoří látková výměna v tkáňových buňkách a činnost enzymů, a ty začnou produkovat více kolagenu a elastinu. To jsou látky, které dodávají prsnímu podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti, pevnosti a lepší držení. Už po jedné návštěvě SPM poprsí bude dekolt pevnější jako po jemném liftingu. Jak asi potom bude vypadat poprsí po pravidelných návštěvách?

 
Sono Styler je víceúčelový ruční přístroj s množstvím pozitivních účinků. Síla a hloubkové působení ultrazvuku se dá mnohostranně využít například k vyhlazování mimických vrásek a vrásek typických pro suchou pleť. Lze ho také využít při redukci tukových polštářků (tzv. „jezdeckých kalhot") nebo ošetření celulitidy. Sono Styler si svoji oblibu získává především velmi jemnou mikromasáží a příjemnou tvorbou tepla v pokožce. Více než milion kmitů za sekundu umožňuje uvolnění nataženého svalstva, a tím i požitek z relaxace. Dalším z kosmetických efektů je zlepšení problému s mastnou pletí. Díky ošetření se postupně navrací do rovnováhy a vypadá opět svěže a mladě.

Přístroje a kosmetika Weyergans nabízí komplexní péči pro tělo. Služby High Care Centra či studia můžete využít v Brně, Pardubicích, v Praze, dále v Českých Budějovicích v Ostravě, Olomouci, Opavě či Zlíně. Bližší informace se dočtete na internetových stránkách www.weyergans.cz.

Chcete pro svou krásu něco udělat? Potom neváhejte a zapojte se do soutěže, ve které máte šanci vyhrát poukázku na procedury dle vlastního výběru v hodnotě 5 000 Kč ve studiu High Care Centre.

Reklama