5cc6ce132f73dobrazek.png
Každá pralinka má v sobě pražené lískové ořechy a lískooříškový krém, který se vám rozplyne na jazyku! To vše je zabalené v kvalitní, hořké čokoládě. Jak jste byli spokojení s pralinkami Diana?

5cc6cdc20b902obrazek.pngVěra Z.
Pralinky jsou vynikající, a hlavně v té hořké čokoládě, to je pohádka. Manžel mi hned od každé chuti jedny vzal.

5cc6cdc512075obrazek.pngKamila R.
O pralinky jsem se podělila s kolegyněmi v práci a doma jsme je snědli s dcerami a přítelem. Všem moc chutnaly. Jak mléčná, tak hořká verze s oříškem je báječná. Čokoláda od Carly je skvělá. Udělali jste mi velikou radost a nejen mě! Čokoládu jsme si užili všichni.

5cc6cdc81f472obrazek.pngDenis Z.
Pokud bych měl vybírat čokoládu jako dárek, určitě bych sáhl po těchto pralinkách. Už samotný obal napovídá, že jsou prostě luxusní. Dají se hostům nabízet klidně i z originálního balení. Mně chutnaly obě varianty, jak mléčná verze, tak verze hořká. Pražené lískové oříšky a lískooříškový krém jsou skvělou kombinací. Čokoládová chuť je jasně intenzivní. A to jako milovník čokolády dokážu fakt posoudit. :-)

5cc6cdcbebe33obrazek.pngMartina H.
Pralinky byly velice chutné, příjemně se v puse rozpustily, a nakonec se podtrhla chuť oříšku. Hořké pralinky chutnaly více manželovi, ale narazil i na 2 žluklé oříšky, to se ale se občas stává. Nicméně chuť nás nepřešla a určitě víme, po čem občas sáhnout.

5cc6cdcf5d68dobrazek.pngLenka H.
Pralinky jsou vynikající. Lahodná chuť čokolády a vnitřní náplně.

5cc6cdd2282ceobrazek.pngJana O.
Pralinky mají hezký tvar. Čokoláda je jemná a nejsou přeslazené. Balení je vkusné. V případě pralinek z hořké čokolády mi přijde zavádějící údaj 70% hořká čokoláda, protože na druhé straně ve složení je uvedeno pouze 48 %.  Vadí mi také rostlinné tuky, protože podle pořadí jednotlivých surovin ve složení soudím, že jsou zastoupené ve větším množství než kakaové máslo. Je to trochu znát na chuti. Předpokládám, že jeto kvůli ceně. Pralinky z mléčné čokolády mi chutnaly více, navíc opět nejsou přeslazené, jako jiné pralinky ze stejného druhu čokolády.

5cc6cdd5bc581obrazek.pngVeronika P.
Čokoládu mám moc ráda, hlavně hořkou s mandlemi a mléčnou s celými lískovými oříšky. Někdy zdlábnu tabulku na posezení. Takže výhra pralinek mě moc potěšila. Favoritem pro mne byly mléčné, nebyly špatné, náplň byla jemná, oříšek křupavý, jen ta mléčná čokoláda byla na můj vkus až moc přeslazená. Daleko víc jsem si pochutnala na hořkých pralinkách, kde je z čokolády krásně cítit kakaová sušina a hořkost je jemná. Pralinky bych hodnotila jako průměrné, nejsou chuťově špatné, takže neurazí ani nenadchnou.
5cc6ce2b17991obrazek.png

Vice informací naleznete zde.

Soutěžte s pralinkami Diana

Pokud máte rádi pralinky Diana, pak se zapojte do krásné soutěže, která nyní probíhá, a ve které můžete vyhrát Instax!

Více najdete v našem článku nebo přímo na stránce soutěže. Účast je velmi jednoduchá, stačí zaslat fotografii na téma návštěva - pochlubte se s občerstvením, které jste připravili, nebo tím, kterým vás překvapili hostitelé. Nahrajte svoji fotku na www.spravnanavsteva.cz a vyhrajte fotoaparáty Instax nebo další ceny.

Podívejte se na soutěžní stránku.

5cc6e1045e9d1obrazek.png

Přečtěte si také:

Reklama