Čtenářky získaly Omino Bianco na skvrny a vyzkoušely jej! Jak dopadly skvrny na jejich prádle?? Zmizely??? Seznamte se s jejich zkušenostmi!

 

 

Novinka Omino Bianco 100 odstraňuje více než 100 různých druhů skvrn a  je aktivní již od 30 stupňů Celsia. Výrobce zaručuje prádlo beze skvrn, zářivější bílou a jasnější barvy. Obsahuje COLOR PROTECTOR, je šetrný k látkám a zachovává zářivé barvy. Krásně voní a vlákna tkaniny jsou po vyprání ještě k tomu ošetřena!

 

Dvacet čtenářek získalo tento účinný přípravek a mohlo jej vyzkoušet! Jak dopadly skvrny na jejich prádle?? Zmizely??? Seznamte se s jejich zkušenostmi!

 

 

Předem bych Vám chtěla poděkovat za velmi praktickou výhru.

Omino jsem zkoušela a jsem s ním velice spokojena. Nejen  že skvrny zmizely, ale zanechalo prádlo i hezky voňavé.

Já Omino doporučuji vyzkoušet všem.

dydlinka

 

Ano, přes víkend jsem vyzkoušela prát v tomto prášku. Máme dost tvrdou vodu, ale přesto mi přišlo, že to prádlo bylo nějak lépe vyprané. Před tím jsem měla prášek Bonux. Omino Bianco i lépe a déle voněl, vyloženě nějaké fleky na prádle nebyly, řekla bych, že si ho asi občas budu kupovat. Občas ale hlavně kvůli ceně, protože teď byla prezentace v Globusu na Zličíně a on stojí celkem dost. Ale já s ním byla spokojená.

K. Monika

 

Omino Bianco 100 si nemohu vynachválit a mohu jej všem doporučit. 

Nejvíce mě potěšilo, když se mi podařilo odstranit skvrnu na hedvábném saku, kterého si velmi považuji. Jsem moc spokojená.

zofinka

 

 

Děkuji za Omino Bianco, jelikož  momentálně stavíme, rekonstruujeme starý domek a vystavujeme podkrovní byt - svépomoci, tento super výrobek nám přišel velmi vhod. Hned když dorazil poštou balíček a já jej otevřela, očarovala mě nádherná vůně tohoto pracího prostředku. Ještě týž den jsem jej vyzkoušela, je naprosto unikátní, vypere každou skvrnu, prádlo nádherně provoní a ještě bych řekla krásně obměkčí. Je to opravdu super výrobek, mohu ho jen doporučit. Na naší stavbě přišel velice vhod, a to se ani nebudu zmiňovat o perfektní prací síle na halenkách a sukýnce do práce - je naprosto skvělý! Na skvrny a zažranou špínu nekoupím už nic jiného než OMINO BIANCO.

 Je nejlepší.  Verka.6

 

 

Asi Vám moc nepomůžu, zatím jsem Omino Bianco použila jen jednou a fungoval. petruska1

 

Dobrý den, s vaším výrobkem jsem velice spokojená, skvrny pere opravdu dobře a příjemně voní. Jediné, co mi hned na začátku zkazilo náladu, bylo, že mi z pošty přišel napůl vysypaný, jak tu obálku pomačkali. Děkuji za výhru. xjannickax

 

Ráda Vám odpovídám na Váš dotaz ohledně Omina Bianca 100. Vyzkoušela jsem ho na několik typů skvrn. Musím konstatovat, že na běžné skvrny, které se odstraní běžným práškem či jinými prostředky (např. savo na textil), velmi dobře působí. Bohužel na skvrny typu tráva, hlína apod., které jsou velmi těžce odstranitelné, nepůsobí, což mne velmi zklamalo. Upozorňuji, že jsem postupovala podle návodu na obalu a zkoušela jsem vyprat prádlo v pračce i namáčením. S pozdravem

aannyy

 

Omlouvám se, že píši až teď, ale vrátila jsem se z dovolené. Výrobek Omino Bianco 100 je opravdu skvělý. Skvrny od ovoce, zmrzliny i trávy opravdu velmi pěkně zmizely z oděvů, aniž by se oděv jakkoli poškodil. Mohu tento výrobek jen doporučit. Inka.xy

 

Omlouvám se, že se k odpovědi dostávám až nyní. S pracím práškem jsem velice spokojena. Musela jsem jej samozřejmě hned vyzkoušet. Nejmladší dcerka se učí na kuchařku a teď  je právě na brigádě v kuchyni. Jak asi vypadá její oblečení, to si dokážete představit, i přes vanisch a různé prášky na něm zůstávaly pořád skvrny. Zkusila jsem je vyprat vyhraným práškem a ony opravdu zmizely. Musím se přiznat, že jsem mu po zhlédnutí reklamy moc nevěřila, ale přesvědčil mě příjemně o opaku. Moc vám za něj děkuji. S pozdravem mumic