Jak výherkyním chutnaly dobroty od KNORR a HELLMANN´s, které mohly vyzkoušet při grilování? Jak jim chutnala grilovaná masíčka a pikantní omáčky? Přečtěte si reakce výherkyň!

 

 

V rámci naší letní soutěže s dobrůtkami od KNORR a HELLMANN´s  získalo  15 čtenářek balíček, který se jim určitě hodil při letním grilování. Každá z výherkyň získala:

 

1x plastový salátový příbor, 1x set 3 vařeček, 4x kalíšek na vajíčka, 1x tomatová marináda,1x marináda – jednu z chutí: česneková, horčicová, indická, 1x zálivka na salát, 1x kořenicí mix na ryby.

 

Jak dopadlo zkoušení těchto výborných kulinářských dobrot? Zde si přečtěte odpovědi čtenářek:

 

 

Do poslední chvíle jsem ani nevěděla o své výhře. Jednou ráno mi volala mamka, že mi přišel od vás balíček, abych si pro něj zajela. Vtom mi to došlo, že by nějaká milá výhra? A bylo to tak.... moje druhá výhra v životě, za celých 23 let. Na internetu na vašich stránkách jsem si našla obsah balíčku a odpoledně pro něj vyrazila. Udělali jste mi velkou radost. Tuto sobotu jsme konečně grilovali maso, tak jsem ihned vyzkoušela jemnou hořčicovou marinádu, která se mi zaručeně osvědčila. Takto ochucené maso bylo vynikající, mimochodem, taťka se olizoval až za ušima. Mohu vřele doporučit

S pozdravem LELEK

 

*** 

Dobrý den,

Předem se omlouvám, že jsem nenapsala dříve, ale bohužel to nešlo.

Ještě jednou děkuji za výhru. Výrobky se mi hodily. I když tohle léto nebylo moc krásných dnů, tak jsme párkrát grilovali.

Všem moc chutnala marináda, kterou jsem vyhrála, a přátelům jsem ji hned doporučila. Grilovací koření používám, takže se moc hodilo. Škoda jen, že není více krásných letních dnů. Děkuji ještě jednou. *Lenka*

 

***

Hezký den,

omlouvám se, že jsem nenapsala své zkušenosti, ale důvodem byla dovolená. Nejprve přišel balíček, který jsem si vyzvedla až za týden, a pak jsem odjížděla na další dovolenou, kde nemám k dospozici internet. Ale byla to právě tato dovolená, při které jsme vyzkoušeli dárky z balíčku. Naložili jsme kuřecí řízky do marinády rozmíchané s bílým jogurtem. Musím říci, že maso bylo velice chutné a křehké. Udělali jsme si mísu zeleninového salátu, na ten jsme použili zaslanou zálivku, to musím po pravdě napsat, že nám více chutná salát kořeněný tak, jak ho děláme my. Ale salátovou sadu na míchání salátu jsme využili. K masu jsme použili pikantní omáčku, a i když byla trochu pálivá, chutnala i dvanáctileté dceři.

Zaslané dárky našly své místo v kuchyni na chalupě a věřím, že budou hojně používány. O víkendu určitě vyzkoušíme nějaký recept ze zaslané knížečky nápadů. Ještě jednou děkuji za výhru a omlouvám se za pozdní reakci, opravdu to nešlo dřív.

Hanaho

 

***

O víkendu jsme pozvali naše rodinné přátele k nám na chatu. Samozřejmě jsme plánovali grilování, a tak mě napadlo vyhlásit   soutěž o nejlépe naložené maso. Kuřecí maso jsem naložila do indické marinády  a u vepřového jsem se nechala inspirovat hořčicovou grilovací omáčkou. Maso jsme grilovaly na leštěné žule a nemělo chybu. Soutěž jsem vyhrála!!!!

Tento víkend hodlám použít zálivku na salát a pokud vyjde počasí, tak možná dojde i na kořenicí mix na ryby. Jsem velice zvědavá, neboť na salát většinou dělám pouze sladkokyselý nálev. Co se týče ostatních dárků:

vařečky jsem zajela ihned a salátový příbor bude použit tento víkend na salát s italskou zálivkou.

Kalíšky na vejce jsme již také vyzkoušeli.  Čtenářka s nickem 7658

 

***

Dobrý den,

obdržela jsem výhru ze soutěže Grilujeme s KNORR A HELLMANN'S a moc mě potěšily skvělé dárečky. Vyzkoušeli jsme od firmy Knorr Indickou marinádu a můžeme ji doporučit všem, kteří chtějí vyzkoušet chuť orientu, jistě jim to bude velice chutnat. Marináda má opravdu specifickou chuť. Bohužel vzhledem k počasí, které panuje nad naším územím, jsme už neměli možnost vyzkoušet další výrobky z výhry, tak doufám postačí alespoň toto vyjádření.

Děkuji a budu se těšit na další soutěž s Vámi. Meridea

  

***
Krásný den,
Velice děkuji za výhru. Co se týče nádobí, jsem spokojena, koření a další jsem bohužel ještě neměla příležitost použít, ale s oběma značkami mám jinak velmi dobré zkušenosti.
Klára P.

 

***

Dobrý den, balíček jsem dostala a jsem ráda, že můžu alespoň touto cestou poděkovat. Moc mě potěšil. Musím přiznat, že jsem zatím měla čas vyzkoušet jenom česnekovou grilovaci omáčku. Sice jsme ji nepoužili na grilovaní, ale i tak nám velice chutnala. Koření Knorr používám pravidelně, takže i s tím jsem velice spokojena. Od firmy Hellmann´s používám především tatarky a majonézy, ale teď jsem se ujistila, že i ostatní produkty jsou vysoce kvalitní, takže vím, že když něco použiju, určitě nebudu zklamaná. S pozdravem berusqa

 

***

Balíček s výrobky KNORR a HELLMANN´S mě velmi potěšil. Za prvé to byla moje první výhra na Žena-in a za druhé v létě velmi často na zahradě grilujeme, takže výrobky přišly opravdu vhod. Obě firmy znám, často jejich výrobky kupuji a jsem s nimi spokojená. Hotové marinády jsou výborný nápad a kečup klasika. Zálivku na salát a kořenicí mix  na ryby jsem vyzkoušela poprvé a všichni, kdo ochutnali, byli velmi spokojeni.

Děkuji za balíček a přeji pěkný den.

Jitka

 

***

Moc děkuji, balíček Knorr, Hellmann´s byl super!

nejlepší byla tomatová omáčka - dávala jsem ji ke všemu - hranolky, maso, prostě se hodí ke všemu a je lepší než kečup. Další co bylo super, byla indická marináda - naložené maso mělo úplně novou chuť a moc chutnalo. Zálivku na saláty používáme dlouho, takže zkušenost s ní je víc než dobrá. Též koření na ryby - dobré.

Jinak hrníčky na vajíčka se hodí vždycky a naběračka na salát je bomba. Takže díky moc    KUKIJA

 

***

Vážená redakce.

Nejdříve bych vám chtěla poděkovat za doručenou výhru. Byla to má první výhra v životě, o to jsem měla větší radost.

A teď k samotnému obsahu balíčku. Nejdříve jsem vyzkoušela česnekový dresing, a to v kombinaci s povařenou brokolicí a grilovanými kuřecím prsíčky. Směs jsem zamíchala novým salátovým příborem. Mimo jiné jsem jím podarovala svou sestru, takže jste svým dárkem udělali radost dvojnásobnou.

Do pepřové marinády jsme naložili vepřové maso a abychom toho měli víc, potřeli jsme jí i buřty. Moc jsme si pochutnali.

Ještě jednou vám i KNORR a HELLMANN´S děkuji a budu se těšit na další skvělé soutěže.

S pozdravem hezkého dne Pemovic

 

***

Dobrý den,

předem bych vám chtěla velmi poděkovat za výhru, která mi byla v pořádku doručena. I přesto, že venku nepanuje příliš vhodné počasí na posezení u grilu, i tak jsem si se svojí rodinou našla čas, kdy bylo možné moji výhru alespoň trošku vyzkoušet. Využili jsme jak tomatovou marinádu, která byla velmi chutná (vřele ji všem, kteří ji ještě neměli možnost ochutnat, doporučuji), tak vařečky i kořenicí směs na ryby. Jako přílohu jsme si připravili zeleninový salát pomocí salátové lžíce, která byla taktéž součástí výhry. Kalíšky na vajíčka využíváme hlavně při snídaních, mají pěkny design i barvu. Protože jsem soutěživý typ, ale bohužel příliš štěstí jsem zatím neměla, tato výhra mě velmi potěšila a budu i nadále věrná Žena-in a pokoušet štěstí dál!!

Děkujiíííí Donatella

 

***

Dobrý den,

děkuji za zaslání účelné a "dobré" výhry, vzhledem k počasí posledních dní, jsme ještě neměli možnost grilovat oblíbené ryby, marinádu Tandoori jsem vyzkoušela podle návodu na sáčku a všem chutnalo. V kuchyni už se zaběhl i příbor na salát a měchačky. Italská zálivka na salát se setkala s přijetím spíše vlažným, ale i přesto to stálo za vyzkoušení. Ještě jednou díky. S pozdravem Iv

 

 

Za zaslané odpovědi děkujeme! A co vy, jak jste v létě grilovali??? Jaké dobroty máte vyzkoušené a co vám nejvíce chutná? Napište nám do redakčního emailu!

 

Vše o marinádách KNORR a skvělé recepty najdete na stránkách www.knorr.cz a www.nadoma.cz  výtečné dobroty HELLMANN´S, na stránkách http://www.hellmanns.cz/