Jak dopadlo testování produktů Rexona? V článku Rexperiment: Testujeme produkty Rexona, zapojte se! jsme zveřejnili výzvu k možnosti testování kosmetiky Rexona. Vybrali jsme čtenářky, které získaly balíčky s vybranými produkty, a nyní nám napsaly, jak s nimi byly spokojené. Přinášíme vám jejich zkušenosti.

Dobrý den mám možnost testovat Rexonu a musím říct,že mně mile překvapila. Pocení je menší a necítím se ulepená i po 12hodinové honičce v práci.Příjemně a decentně voní což mi vyhovuje, takže určitě až půjdu do drogérie koupím si ji a budu nadále používat.S pozdravem
JITA72

Dobrý den, výhru jsem daroval přítelkyni. Ta je s výrobky spokojená, v těchto horkých dnech prý zabraňují pocení a nezanechávají skvrny na oblečení.  Navíc příjemně voní.
Brožek

Dobrý den, posílám postřehy z výhry Rexona.  Všechny tři přípravky maximálně splňují požadavky na to, aby se člověk cítil svěží a zabránilo se tak nepříjemnému pocení a kruhům na oblečení. Rozdíly jsou pro mě zejména v používání, kdy Maximum protection je svým způsobem aplikování (po pootočení vyjede krémový gel) opravdu nejlepší volbou a jasně vyhrává před antiperspirantem i sprejem. U spreje ale hodnotím kladně neutrální vůni, která je i pro ty, kteří nemají rád nic výrazného. Děkuji
Lída

Dobrý den, velmi děkuji za testovací balíček od Rexony. Výrobky od této značky velmi ráda používám. Velmi mě překvapila především novinka Maximum protection, která se nanáší na noc, účinně snižuje pocení a krásně voníte po celý následující den :-)
Růžena Vavrušová

Dobrý den, co říct .... jedním slovem super.
Už na první pohled krásný obal, příjemná vůně a účinek taky.Používala jsem ráno po sprše, a pak i v průběhu dne a myslím že fajn.Cítila jsem se příjemně.Kamarádkám jsem už doporučila a myslím že můžu doporučit všem. zdraví
Marcela Kirstová 

Před časem jsem testovala balíček Rexona. Deodorant je hodně výrazný, při aplikaci vychází velký dým a ten, kdo má alergii tak mu to dost vadí. Maximum je výborný, vůně je srovnatelná s ostatními výrobky a mohu hodně doporučit. Jenom cena by mohla být nižší. Tuhý deodorant jsem ještě nevyzkoušela.
Jarmila Komárová

Milá redakce. Přijměte prosím moje poděkování za testovací balíček od společnosti Rexona. Musím se zpočátku přiznat, že jsem si výrobky této značky nikdy nekupovala. Na mém toaletním stolku nebo v koupelně najdete různé toaletní vody nebo parfémy. V balíčku jsem objevila tři  výrobky od Rexony, všechny tři byly určené ženám. První výrobek, který jsem se rozhodla vyzkoušet, byl antiperspirační krém Rexona Women Maximum Protection, který mě  docela příjemně překvapil. Není to ten klasický tuhý deodorant, ale jemný bílý krém, který se příjemně roztírá a hlavně nežmolkovatí. Sice jsem si na krabičce přečetla, že se má do podpaží aplikovat večer před spaním, já ho používám i po ranní sprše. Vůně mně zpočátku nebyla moc příjemná, ale ihned po aplikaci se kupodivu krásně rozloží. Tento krémový výrobek mohu ženám, které mají s pocením problémy, jen doporučit. Opravdu funguje tak, jak výrobci píší. Další dva výrobky - Rexonu women s aloe vera a Rexonu women pure protection si vzala k testování moje 20 letá dcera, která hodně sportuje a tuto značku a jiné konkurenční výrobky už déle používá. Podle jejího názoru je vůně ve spreji svěží, ale nepoužívá ji jen ráno, ale i během dne podle potřeby i vícekrát. Výrobek Rexona women pure protection ještě nezkoušela, asi ho budu zkoušet já, používá se k parfémům. Pokud existuje i Rexona Maximum Protection antiperspirační krém i v pánské verzi, jak jsem se ve Vašem magazínu žena -in dočetla, určitě ho svému muži zakoupím.  Ještě jednou děkuji a přeji všem v redakci hezký zbytek dnešního dne.
Staňka H.

Dobry den, moc děkuji za balíček s produkty Rexona. Hodně sportuji, takže jsem se všechny upotřebila. Používání deodorantu a antiperspirantu je pro mne činnost na každý den. Všechny přípravky jsou super. Nejvíce mne oslovila Rexona women s aloe vera, budu si jí kupovat dál. Rexona je pro mne prověřená jistota, můžu doporučit ostatním! Všem přeji léto bez potu s pocitem svěžesti!
Vaše Mirka K.

Co čtenářky mohly otestovat?

  • Rexona Aloe vera sprej

RexonaObjevte přirozenou krásu a nechte se inspirovat přírodou s antiperspiranty Rexona Aloe Vera z řady svěžích antiperspirantů Natural. Tento příjemný antiperspirant, který poskytuje 48hodinovou ochranu před pocením, dovoluje vaší pokožce dýchat v průběhu celého dne a zajistí suché podpaží i při náročnějších aktivitách díky patentované technologii Motionsense™. Ta zajistí suché podpaží i během velmi náročného dne. MotionsenseTM obsahují mikrokapsle, které se usadí na povrchu podpaží a postupně uvolňují vůni. Díky tomu se budou uživatelé cítit svěží a chránění po celý den. Čím více jste v pohybu, tím lépe vás antiperspirant Rexona Aloe Vera chrání.

  • Rexona Maximum Protection

RexonaMaximální ochrana proti pocení. Máte pocit, že vás klasické antiperspiranty nedokážou dostatečně ochránit proti pocení a nepříjemnému zápachu? Chcete se cítit každý den svěží a v pohodě a mít jistotu, že vás antiperspirant nezradí v žádné stresové situaci?

Všem, kteří chtějí jednou provždy vyřešit svůj boj s pocením a nepříjemným zápachem, nabízí Rexona revoluční antiperspiranty Rexona Maximum Protection, které zaručují 2x větší ochranu v porovnání s běžným antiperspirantem Rexona ve spreji. S Rexonou z řady Maximum Protection tak už není nutné skrývat svoji osobnost a zažívat trapné pocity. Díky speciální technologii TRIsolidTM zaručují maximální ochranu před pocením, a to i ve chvílích, kdy se potíme nadměrně, nebo nám běžné antiperspiranty nezabírají.

  • Rexona Pure Protection

RexonaDopřejte si dokonalou dlouhotrvající ochranu, která vám dodá pocit sebedůvěry a svěžesti v průběhu celého dne. Antiperspirant Rexona Pure Protection zajišťuje 48hodinovou ochranu proti pocení s unikátním složením bez parabenů, barviv, alkoholu i parfému. Zabojujte proti pocení s tímto jedinečným antiperspirantem, který podporuje čistotu vašeho těla.

Další zajímavé informace najdete na www.rexperiment.cz

Značka Rexona realizovala speciální projekt s názvem Rexperiment, kterým se rozhodla zjistit, čemu všemu se v průběhu dne věnujeme a jak moc jsme aktivní. Do projektu Rexperiment Rexona zapojila 16 osob z České republiky i ze Slovenska. Těmto ambasadorům se po dobu tří týdnů za pomocí speciálního náramku měřila jejich každodenní aktivita. Výsledky Rexperimentu jsou překvapující a dokazují, že jsme v pohybu víc, než si myslíme. I proto je nutné dbát na ochranu proti pocení. Více na www.rexperiment.cz

 

Reklama