V dubnu a v květnu jsme vám představili novinku v péči o pleť: inovovanou řadu Anew Reversalist, která je určená ženám nad 35 let. Patentovaná technologie Tri-Elastinex redukuje viditelnost vrásek a jemných linek. Jak ukázala vědecká studie, pleť je výrazně obnovená již za jeden týden.

Společnost AVON představuje nejnovější výrobky z řady Anew Reversalist s pokročilou patentovanou technologií Tri-Elastinex.

„Patentovaná technologie Tri-Elastinex obnovuje pleť na buněčné úrovni: obnovuje pleťové buňky, regeneruje proteiny v pleti a zpevňuje spojení mezi vrstvami pleti,“ uvádí Prim. MUDr. Monika Kavková z kliniky YES VISAGE, která exkluzivně spolupracuje se značkou AVON.

Díky technologii Tri-Elastinex roste produkce elastinu a aktivinu, což jsou zásadní látky pro zachování mladistvé pleti. jemné linky a vrásky jsou redukovány a pleť znovu získává svou pevnost.

93 % žen v klinické studii potvrdilo, že měly výrazně obnovenou pleť již za 1 týden! Řada Anew Reversalist navíc ve srovnání s předchozím složením poskytuje pleti dvojnásobnou hydrataci.

Vybrali jsme 10 čtenářek, které měly možnost získat balíček s vybranými produkty Anew Reversalist s vybranými produkty v hodnotě 2000 Kč.  Výzvu k testování jsme uveřejnili v tomto článku: Zapojte se do testování inovované řady Anew Reversalist od Avonu.

AVON

Jak testování dopadlo?

Dobrý den, měla jsem možnost otestovat řadu Anew Reversalist od Avonu a musím říct, že jsem z výrobků vyloženě nadšená! Už dlouho jsem hledala podobný přípravek a našla jsem ho až nyní díky Žena-in. Výrobky krásně voní, snadno se roztírají, nezanechávají mastný film, lehce se vstřebají a hlavně je po nich pleť krásná a vyhlazená. Skvělá je Obnovovací čistící pěna, kterou používám každý večer k odstranění make-upu a poté noční krém, díky kterému se mi přes noc krásně zregeneruje pleť a ráno vypadá svěží a odpočatá. Mohu jen doporučit a moc děkuji za možnost tyto báječné výrobky vyzkoušet! Budu je používat i nadále :-)
Renáta Dřízhalová


Dobry den, zasílám poznatky z testování Anew Reversalist od Avonu

1. Čistící pěna - příjemná konzistence s nenásilnou jemnou parfemací, příjemné vůně. Pokožka je hebká a příjemná na pohled i na dotek.

2. Denní a noční obnovující krém - řekla bych, že má pleť má jiskru. Je pevnější, ani mastná ani suchá, příjemná vůně. Vrásky jsou jakoby vyhlazenější.

3. Péče o oční okolí - pleť a kůže kolem očí není tak ochabla, je pevnější a jakoby rozzářená. Vrásky jsou sice viditelné ale méně. Nemám již tak těžká víčka.

4. Obnovující vyhlazujicí krém - krásné,praktické(do kabelky) a luxusní balení. Výhodou je použití jen malého množství krému. Je to dobrý doplněk k dennímu krému. Pleť je heboučká a výrazně napomáhá k redukci vrásek, alespoň na první pohled.

Jsem moc spokojená. Výhodou je ochranný sluneční filtr.
adamcda


Dobrý den, z výhry celé řady Anew Reversalist jsem měla velkou radost a poctivě ji využívám. Všechny krémy používám cca 14 dnů. Roztírání všech přípravků je mi příjemné, cítím se velmi dobře hydratovaná. Je mi příjemná i vůně. Účinek na vrásky zatím nedokážu posoudit.Mám hodně hluboké vrásky a ty mi bohužel zůstaly. Žádné jejich zjemnění jsem na sobě nepozorovala. Na druhou stranu si myslím, že krémy jsem nepoužívlala moc dlouho, takže nevylučuji, že časem i vrásky budou o trochu jemnější.
veriliska


Dobrý den, zasílám poznatky z testování řady Anew Reversalist.

Musím uznat, že i když mám smíšenou a citlivou pleť tato kosmetika mi nepůsobí žádné problémy. Nepociťuji žádné napětí, pálení ani podráždění.

Celá testovací řada je velmi příjemná a lehce parfémovaná, což mi vyhovuje, protože výrazně parfémované přípravy nemám v oblibě.

Změnu jsem pozorovala již po několika dnech používání.

Denní i noční krém mají příjemnou konzistenci, lehce se nanáší a nemám pocit mastného filmu. U denního krému oceňuji SPF faktor, nemusím tak nyní používat další přípravek, který mi pleť ochrání před slunečními paprsky. 

Noční krém jsem si velmi oblíbila, protože po probuzení není má pleť mastná. Což byla má zkušenost jinými krémy. A zároveň vypadá pleť velmi svěže a odpočatě. U obou krémů výrazné zvýšení kvality pleti a sjednocení odstínu.

Má citlivá pleť dobře snáší i rozjasňující péči očního okolí, kryje i mé mírné kruhy pod očima a rozjasní pohled. Ráda tento produkt vyzkouším i v zimě.

Vyhlazující krém pro zdokonalení nosím stále u sebe, každopádně konkrétně mě jeho jedno použití při líčení, vydrží po celou potřebnou dobu. Nanáším ho hlavně na místa viditelných vrásek, vrásky kolem úst a očí a výsledek je opravdu lehce znát. Nemá žádné hluboké vrásky, proto jeho účinnost nemohu zřejmě dostatečně hodnotit.

Nakonec čistící pěna. Její používání je víc než příjemné, opravdu jemná vůně nijak nepřekáží a lehne se nanáší a roztírá. Snadno odstraňuje nečistoty i make-up a po použití není pleť vysušená, napjatá ani podrážděná. Osobně mne toto testování příjemně překvapilo, protože jsem měla obavy z reakce mé citlivé pleti. Nyní bych se nebála tuto řadu doporučit všem. Výsledek je velmi příjemný. U používaných přípravků pouze preferuji například pumpičkový aplikátor, kvůli hygienickým důvodů, ale to je jen můj osobní názor.

Přeji příjemný den
Katka K.


Milá redakce, balíček s testovacími produkty od Avonu mě velmi potěšil. Hlavně jsem si oblíbila denní a noční obnovující krém, používám je každý den a moje pleť je krásně jemná a není vysušená. Skvělá je také čistící pěna a oční krém. Jsem se vším velmi spokojená. Tato prémiová řada je opravdu povedená. Díky za možnost testování.
Jarka K.


Moje testování produktů Anew Reversalist – mám jen dobrou zkušenost. Všechny přípravky přímjemně voní a jsou nádherně vstřebatelné. Mám sušší pleť, noční a denní krém mi vyhovuje, pokožka kolem očí je vypjatější. Udělaly mi radost. Mohu doporučit dále.
Vaše Majka


Z kosmetiky Anew Reversalist jsem měla radost já i moje sestra, testovaly jsme spolu, tedy stále testujeme…Moje sestra si naprosto oblíbila čistící pěnu, velmi dobře odstraňuje make-up a pot. Mne vyhovují oba krémy (denní i noční), jsou dobře aplikovatelné, rychle se vpijou a „nežmolkovatí“ na tváři. Výsledek testování hodnotím velmi pozitivně.
Děkuji, Karolína Kučerová

Pozn. red.: Texty nebyly redakčně upraveny.

Pro vaši inspiraci – více na stránkách www.avon.cz

AVON

Reklama