Spolu s představením novinek PUR probíhala soutěž. Poprosili jsme výherkyně, aby nám napsaly, jak s novinkami byly spokojené. Přinášíme vám první zhodnocení, další bude pokračovat v následujícím článku.

Pur

Co čtenářky mohly otestovat?

Nové prostředky pro ruční mytí nádobí Pur Pure&Natural účinně rozpouští mastnotu a pomáhají ji odstranit velmi snadno a s minimálním úsilím. Jsou vhodné k mytí všech typů nádobí a kuchyňských potřeb, stejně jako pro čištění kuchyňských přístrojů a pracovních ploch. Je jedno, zda myjete sklo, porcelán, umělou hmotu, ocel nebo stříbro, vždy dosáhnete perfektní čistoty a lesku. Navíc nádherné a svěží vůně inspirované třemi exotickými a velmi vzácnými květinami provoní celou vaší domácnost a potěší vaše smysly.

  • Pur Pure&Natural Magnolia
  • Pur Pure&Natural Black Orchid
  • Pur Pure&Natural Lemon Flower

Jaké je zhodnocení čtenářek?

Přípravek na mytí nádobí PUR jsem moc ráda otestovala, protože v naší domácnosti bohužel zatím nemáme myčku na nádobí. Naštěstí se chystáme na rekonstrukci, protože mytí nádobí nepatří mezi moje nejoblíbenější činnosti. Zřejmě také proto, že se mu několikrát denně prostě nevyhnu. S myčkou už nebudu muset umývat nádobí tak často, o to víc si budu vybírat, čím ho budu mýt. :)
Nový PUR mě překvapil nejdříve designem. V kuchyni na lince jsem zvyklá spíše na neprůhlednou bílou plastovou lahev, která vypadá trochu nevzhledně. PUR má ale láhev průhlednou s obrázky, vypadá moc hezky, trochu mi připomíná vázu na květiny.
Co se týká toho, jak myje, trochu mi vadilo, že je na můj vkus dost tekutý, musela jsem proto dávat pozor, abych ho na houbičku nedala moc. Zato ale vytváří krásnou, jemnou a tak akorát hustou pěnu, za tu bych nový PUR asi pochválila nejvíc.
Vůně - to je taková třešnička na dortu. Nejdřív jsem byla trochu zaskočená vůní toho růžového, Pur Pure&Natural Magnolia, protože jsem zvyklá spíš na svěžejší vůně, tahle mi připomínala spíš vůni sprchového gelu. Podobné to bylo i s fialovým Pur Pure&Natural Black Orchid. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla, ale nakonec jsem si říkala - aspoň si nepřipadám jako v kuchyni, ale jako při koupeli ve vaně.
Asi nejvíce mi proto vyhovoval žlutý Pur Pure&Natural Lemon Flower, který se vůní nejvíce blížil tomu, na co jsem zvyklá. Holt zvyk je železná košile. :)
Celkově musím PUR pochválit, myje totiž dobře, a o to jde.

Kamila

Dobrý den, všechny produkty jsem vyzkoušela a se všemi jsem spokojená:
Už design je lákavý, nádobky a barvy obsahu připomínají spíš sprchové šampóny :-)). Orchidej a magnólie jsou pro mě trochu moc voňavé, citrón je klasika, ale já jsem konzervativnější, takže toto je můj favorit. Ale je dobře, že se objevily i nové vůně. V mycím účinku jsem nepozorovala rozdíly.
Ještě jednou děkuji za výhru a těším se na další.

S pozdravem Marie

Dobrý den,

z výhry jsem byla nadšená a novinky značky PUR mě velice mile překvapily, jejich mycí schopnosti jsou úžasné a vůně omamná. Nejvíce se mi líbila vůně Black orchid, ale i ostatní vůně jsou příjemné. Lemon Flower je osvěžující a při mytí nádobí člověka osvěží a prostředek je i šetrný k rukám, po umytí nádobí jsem neměla ruce tak vysušené jako u jiných výrobků. Magnolia voněla tak, že když člověk zavřel oči, měl pocit, že je v sadu, kde květou magnolie, a nikoliv že provádí ne moc populární domácí práci. Vůně Black orchid je tak příjemná, že se dá srovnat s vůní parfému, a tak mytí nádobí šlo snad samo. :-)

Moc děkuji, Jitka Tesárková

Dobrý den, moje spokojenost s výrobky byla veliká, dokonce jsem začala mýt i častěji nádobí. Skvěle odstraňují mastnotu a není třeba používat velké množství přípravku. Ocenila bych, i kdyby byl výrobek ještě více hustější, nestékal by mi potom z houbičky nebo štětky. Nejvíce jsem si oblíbila přípravek, Pur Pure&Natural Lemon Flower, který nádherně voní a následně i Pur Pure&Natural Magnolia.
Moc děkuji za výhru, jsem opravdu spokojena a jsem moc ráda, že jsem měla to štěstí si výrobky vyzkoušet, sama od sebe by mne asi ani nenapadlo je koupit.

S pozdravem Helena Veverková

Dobrý den, s Purem jsem velice spokojená. Myje velmi dobře a mám pocit, že ve srovnání s jinými přípravky mi tolik nevysušuje ruce. Co se týče vůní, tak nejpříjemněji mi voní Black Orchid a Magnolia. Lemon Flower mi přijde až příliš výrazný až nepříjemný. Ale to je možná i tím, že tuto vůni neupřednostňuji u žádných prostředků.
Děkuji za možnost tyto nové vůně vyzkoušet a přeji Vám hezký zbytek dne.

S pozdravem Martina Berková

Dobrý den, nový Pur mě překvapil, proti původnímu má daleko lepší mycí schopnost a lépe odmašťuje. Nejpříjemnější vůně pro mě byla Pur Pure&Natural Lemon Flower je svěží a lehká. Vyhovuje mi i velikost balení 750 ml, protože třeba 1l Jar do ruky moc příjemný není. S novým Purem jsem spokojen.

Martin Kellner

Dobrý den, nejprve ještě jednou děkuji za výhru. :)
S přípravkem PUR jsem nesmírně spokojená, nejenže jar vydrží o dost více než ostatní přípravek, ale krásně voní. Nejvíce mi voní Pur fialový Natural black orchid. A stačí Puru opravdu málo, utvoří bohatou pěnu i z kapičky.

Přeji krásný den, Bayerová, Cahoun

Dobrý den,
ráda se s Vámi podělím o moji zkušenost s novými Pury. Všechny hezky voní, ale když bych si měla vybrat, tak bych jim dala toto pořadí:

1. Lemon Flower
2. Black Orchid
3. Magnolia

S pozdravem Hana Vopálková

Milá redakce, bohužel z uvedených přípravků zatím zkoušíme pouze Pur Pure&Natural Lemon Flower, vůně je příjemná i příjemné použití, pěnivé, nicméně v porovnání např. s Jarem, který s oblibou používáme, je nutné přípravku použít větší množství a netvoří tak bohatou pěnu.

S pozdravem Valerie Koubová

Moc děkuji za výhru! Všechny tři Pury jsem vyzkoušela, nejvíc mi voněl Black Orchid. I když mám myčku, přípravky na mytí nádobí používám každý den. Jsem moc ráda za možnost tyto tři novinky vyzkoušet, byla jsem spokojená a mohu doporučit. Potěšily mě květinové vůně, od citronů nebo vůně moře je to příjemná změna. Dobře myje, mastnota hned zmizí.

Děkuji, Ivana J

Pur Pure&Natural Magnolia je inspirovaný jednou z nejvznešenějších květin, často označovanou jako „vůně jihu“. Pur Pure&Natural Black Orchid našel svou inspiraci v jedné z nejvzácnějších a nejexotičtějších květin. Černá orchidej se pyšní luxusní a smyslnou vůní, jež patří k těm nejžádanějším na světě. Pur Pure&Natural Lemon Flower vnese do každodenního života nádech exotické svěžesti.
Více na www.pur-nadobi.cz

 

Reklama