MokateKáva a žena, to je vždy pozitivní propojení. Setkání nad kávou, vůně tohoto lahodného nápoje přináší libé pocity, relaxaci a uvolnění.

Připravili jsme pro vás krásnou akci s produkty, které jsme si zamilovaly i my v redakci. Pět vybraných čtenářek získalo krásný set, ve kterém našly 3 kusy Latte Classic, dva kusy Latte Karamel a krásnou sklenici s logem Mokate. To aby si mohly udělat nápoj přesně tak, jak vypadá na obrázku. Tento Promoset Latte získalo pět z vás a my vám přinášíme zkušenosti výherkyň – měly totiž za úkol kávu otestovat a podělit se tak s našimi ostatními čtenářkami.

Čtěte náš redakční článek:

Jak testování čtenářek dopadlo? Zde jsou jejich zkušenosti:

MokatePřeji hezký den
Po obdržení testovacího balíčku s kávou Mokate To Go jsem se hned pustila do přípravy a ochutnání. První namíchání nevypadalo tak krásně jako na obrázku, ale další už bylo lepší a poslední perfekt. Mám ráda silnější kafíčko do kafáče, asi proto se mi zdál nápoj trošku slabý, ale velice lahodný a necítila jsem v něm umělinu, což je pro mě velmi zásadní, jako v některých instantních kávičkách. Více mi chutnala karamelová příchuť, ale i classik nemělo chybu. Pochutnala jsem si.
Určitě bych Mokate doporučila ostatním. Stojí za vyzkoušení.
Zdraví Marie

Dobrý den,  kafíčko jsem si udělala hned, jakmile jsem převzala balíček. Mile mě překvapila snadná příprava. LATTE jsem udělala i kamarádce, která kafe přímo miluje, ale na ni bylo moc slabé, zato já si pochutnala, protože si do kávy dávám Mokatehodně mléka. Karamelové LATTE mi moc chutnalo a určitě ochutnám i další druhy. ;-) Skvělá chuť a snadná příprava - nemám nic, co bych vytkla.
Darina

Dobrý večer, více mi chutná příchuť karamel, překvapila mě mléčná pěna, která je pěkně nadýchaná, ve skleničce vypadá latté skvěle a chuť je též vynikající. Děkuji za balíček.
S pozdravem Lenka Militká

Vážená redakce, děkuji za výhru v soutěži Mokate To Go. Návod pro přípravu kávy je srozumitelný a příprava jednoduchá. Díky tomu se mi podařila báječná káva, kterou jsem si vychutnala Při čtení Vašeho magazínu Žena in. Zdravím všechny čtenářky a ještě jednou Děkuji za hezký dárek.
Svatava Moravcová

Čtěte také:

Mokate To Go! je jedinečná řada kávových nápojů, kterou nikdo jiný nemá. Díky Mokate To Go! si můžete připravit skvělou kávu doma, v práci nebo na dovolené. Stačí malá chvíle a lahodnou kávu máte zanedlouho na stole. A chutná stejně jako v kavárně.

To je totiž další výhoda kávy Mokate To Go! - na rozdíl od klasických kávových nápojů (např. 2 v 1 nebo 3 v 1) vypadá i chutná jako v kavárně, ale je podstatně levnější - jedno balení Mokate Latte stojí jen 15,90 Kč. Navíc si ho můžete vzít kamkoliv s sebou, balíček vám v kabelce moc místa nezabere.

Kde seženete Mokate To Go?

Kde bude Mokate To Go! k dostání? Nyní je k zakoupení např. v prodejnách Albert, Globus, Billa, Interspar, Makro, Tesco, Kaufland a v nárazových akcích v Penny Marketu a v Normě.

Reklama