V rámci tématu „Úklid domácnosti“ jsme vám představili zajímavé produkty od značky Cif, které mohly čtenářky testovat. Zaměřili jsme se zejména na krémový abrazivní přípravek Cif Cream, který je skvělým pomocníkem v domácnosti.  Jak jejich testování dopadlo a co nás nejvíce zajímalo?

  • Cif jsem používala v koupelně na vanu a umyvadla. V kuchyni na více znečištěné obklady nebo troubu, ale čistila jsem i gumové boty synovi. Cif je perfektní prostředek.
  • S Cifem jsem spokojená jak v kuchyni, tak v koupelně, dobře se s ním čistí,příjemný pocit čistoty po úklidu
  • Cif krém jsem použila nejen na mastnotu (nádobí), ale i na kuchyňskou linku. Byla jsem mile překvapena účinkem a vůní
  • Na vyčištění sklokeramické desky, skla od trouby, plastový nábytek, linky
  • Dřez, linka, koupelna. Je výborný!!!
  • S produktem Cif krém jsem velmi spokojená. Nejvíce mě překvapilo, jak dokázal vyčistit synovi tenisky, což jsem nečekala a myslela, že je již vyhodíme a teď opravdu vypadají jako nové.
  • Použila jsem ho na vše, kde bylo nutné pořádně přitlačit - čištění šlo lehce
  • Vana, dřez, umyvadlo, sporák, dlaždičky. Jsem spokojena, dobře se s nim pracuje, špínu setře, ale povrchy nepoškrábe. I příjemně voní.
  • Cif krém je skvělý, opravdu velmi snadno odstraní nečistotu a špínu, žádné drhnutí. Můžu doporučit!
  • Děkuji za možnost testování, čistící krém Cif spolehlivě vyčistil všechny povrchy – sporák, kuchyňskou desku, zašlý míč, rámy obrazu. Bez větší námahy se vše rychle vyčistilo.

Z dotazníku, který nám čtenářky vyplnily,  jasně vyplynulo, že  čistící krém Cif nelze nahradit běžným saponátem či přípravkem na mytí nádobí. Pro zašlou špínu či mastnotu je třeba vzít speciální přípravek – takový, jaký je Cif Cream.

Cif

Přečtěte si více o novince Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts:

Domácnost je místem, kde panujete vy a bezvýhradně zde platí vaše zákony. Za své království jste však také zodpovědná, a proto by nemělo být jen teritoriem vaší nadvlády, ale také vaší pýchou. Toho docílíte snadno a rychle, když si k ruce vezmete ty správné pomocníky. Díky novince Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts udržíte své království neustále krásně voňavé a čisté.

Nový Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts je krémový abrazivní přípravek, který se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. Snadno odstraní všechny nečistoty, skvrny, zaschlou špínu, mastnotu i vodní kámen. Dokáže se dostat hluboko do usazených nečistot a odstranit i tu nejodolnější špínu. Přípravek Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts je navíc natolik jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku.

Novinka Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts si poradí s povrchy v celém domě, snadno vyčistí keramiku, plast, laminát, podlahové PVC, kov nerez či smalt. Jeho zásah nepřežije ani zašlá špína na plastovém zahradním nábytku nebo na „bílých“ sportovních teniskách. Zvláště ho pak oceníte v kuchyni, kde si hravě poradí se znečištěnou kuchyňskou linkou, kterou bleskově osvobodí od mastnoty, skvrn a zaschlé špíny.  Po tom všem po sobě navíc zanechá svěží vůni eukalyptu a bylinek. Cif krémový abrazivní přípravek stačí nanést na znečištěný povrch pomocí navlhčené houbičky, lehce setřít a nakonec omýt vodou.

Více na www.cif.cz

Naše články:

Testovaly jsme v redakci Cif: Čisticí krém nelze nahradit běžným saponátem či přípravkem na mytí nádobí

Domácnost bez jediné chybičky: Vyzkoušejte novinku Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts

Velikonoční úklid: Zářivý lesk pro vaše okna

Reklama