Jistě jste se už setkaly s nepříjemným onemocněním, jako je vaginální mykóza, které se bohužel může vracet i několikrát do roka. Právě léto vytváří pro výskyt vaginální mykózy ideální podmínky. Proto jsme pro vás připravili v červnu a červenci zajímavé letní testování.

Canesten® IntimGel

Vybrali jsme 150 čtenářek, které získaly balíček s gelem pro intimní hygienu. Zájem o testování byl velký, je vidět, že se mnoho žen zajímá o své zdraví.

Čtenářky Canesten® IntimGel vyzkoušely a následně nám vyplnily dotazník s několika otázkami, jak s gelem byly spokojené. Jak testování dopadlo?

Dotazníky vyplnilo 148 testujících. Většina, tedy 70% z dotázaných uvedla, že intimní gel používala tři a více dní v týdnu. Jedna třetina dokonce 2x za den, ostatní jen 1x denně. Naprostá většina (94% testujících čtenářek) uvedla, že byla s gelem spokojená a necítila žádné pálení ani štípání při použití. Svěží pocit po použití mělo 89% čtenářek. Pokud měly čtenářky nějaké vaginální potíže, pak po použití tohorto gelu při potížích 44% uvedlo, že pocítilo úlevu od svědění do 5 minut a 31% pocítili úlevu do 10 minut. Dalších 11% uvedlo, že pocítilo úlevu do 15 minut. Celých 67% uvedlo, že tento pocit – úleva od svědění přetrvávala déle jak 12 hodin.

Canesten® IntimGelPokud tedy testování shrneme, skoro všechny čtenářky, které Canesten® IntimGel vyzkoušely, s ním byly spokojeny a nepociťovaly pálení ani svědění při použití a 86% z testujících uvedlo, že jim gel přinesl úlevu od potíží do 15 minut pom použití. To je hlavním benefitem tohoto produktu – přináší rychlou úlevu a tato úleva trvá až 12 hodin, jak potvrdily naše čtenářky.  

Jestli používáte intimní gely, trpíte na vaginální problémy ( na různé výtoky, mykózy), pak je dle našeho názoru naše testování dobrým tipem na vyzkoušený produkt - Canesten® IntimGel.

Jaký je tento Canesten® IntimGel a co od něj můžete očekávat, s čím vám může napomoci?

Canesten® IntimGel napomáhá úlevě od svědění intimních partií při vaginální mykóze až na 12 hodin.

Je to intimní gel k vnějšímu použití, vyvinutý cíleně pro hygienu a ochranu pokožky v intimních partiích během vaginálních obtíží způsobených Candidou albicans. V případě přemnožení této houby dochází k projevům vaginálních obtíží, jako je podráždění, svědění, pálení nebo zarudnutí. Mezi faktory, které podporují nerovnováhu vaginální (v případě vaginální mykózy je příznakem hlavně nepříjemný výtok) mikroflory patří hormonální změny, suchost vaginální sliznice, stres, používaní agresivních mýdel, těsné oblečení či potravinové alergie.

Obsahuje 2,88g glycinu, který při vaginálních obtížích pomáhá zklidňovat citlivé intimní partie náchylné k podráždění a přispívá k příjemnému pocitu svěžesti, který trvá po dobu 12 hodin (klinicky testováno)

  • Nenahrazuje léčbu
  • Bez konzervantů
  • Bez barviv
  • Bez mýdla
  • Dermatologicky i klinicky testováno

Jak používat Canesten® IntimGel?

Naneste Canesten® IntimGel na mokrou pokožku intimních partií a opláchněte dostatečným množstvím vody. Používejte dvakrát denně, nejlépe ráno a večer. Pouze k zevnímu použití. Nenahrazuje léčbu. Přípravek je vhodným doplňkem při léčbě vaginální mykózy, ať už volně prodejnými léky, nebo léky předepsanými gynekologem. Když dostanete vaginální mykózu, tak intim gel vám právě pomůže uklidnit nepříjemné svědění, ještě před tím, než nastoupí účinek léčby a je vhodným doplňkem celé léčby.

Více na www.canesten.cz

Naše články:

canesten

 

Reklama