Výherkyně soutěže a naše redakce měla možnost vyzkoušet a otestovat novinky BeBe Dobré ráno Mazané. Jak toto testování dopadlo? Přečtěte si reakce od prvních pěti čtenářek.

Milá redakce, sušenky Bebe Dobré ráno máme rádi celá rodina a hlavně já, protože je mám často jako svačinu s jogurtem v práci. Proto mne testování potěšilo. Mám své oblíbené chutě a tyhle „mazané novinky“ jsou opravdu dobré. Víc mi chutnaly ty s tmavou náplní, od té doby si je kupuji. Za mne tedy jednička!
Vaše Monina K.

Balíček se sušenkami mne mile překvapil. Oba druhy nových bébéček jsou moc dobré. Díky za možnost testování.
Jiřina, Kladno

Dobrý den, z výhry jsem měla velkou radost! Sušenky jsem hned snědla, jakmile dorazily. Obě náplně jsou dobré, mám sice ráda sušenky s náplní, ale čokoládu ano, takže mi to nevadilo. Je to dobrá snídaně!
Díky, vaše čtenářka Hana Popelová

Sušenky BeBe Dobré ráno Mazané mi chutnaly, dávám si je pravidelně díky vašim článkům ke snídani. Nejraději mám kakaové a takové ty mini s brusinkami. Tyhle mazané jsou výborné! Spolu s jablkem nebo pomerančem je mám někdy i na svačinu v práci. Určitě mám z těhle sušenek lepší pocit než ze sladkých tyčinek. Takže moje hodnocení je vysoce pozitivní. :)
Luňáková M.

Dobrý den do redakce, moc děkuji za balíček s novinkami od Bebe. Čokoládu miluju, takže tohle spojení sušenek a čokolády mi moc chutná. Jak bílá, tak i hnědá varianta.

BeBe

Jaké jsou BeBe Dobré ráno Mazané?

BeBe Dobré ráno Mazané, to jsou sušenky s tenkou vrstvou lahodného krému, který je buď kakaový s oříšky, anebo mléčný s příchutí medu. Křupavé sušenky BeBe Dobré ráno Mazané byly speciálně vyvinuty jako součást vyvážené snídaně, protože jsou vyrobeny z 5 vybraných druhů obilovin a obsahují minimálně 26 procent celozrnných cereálií. Dále mají vysoký obsah vlákniny, vitaminů B1, E, hořčíku a železa.

  • BeBe Dobré ráno Mazané 50 g

Skvělá snídaně pro všechny, kteří si chtějí užít příjemné ráno a ještě si vychutnat vyváženou snídani. Vybrat si můžete ze dvou příchutí: kakaové s lískovými oříšky nebo mléčné s příchutí medu.

Doporučená cena: 10,90,-

Buďte mazané a začněte své ráno ráno s nejmazanějšími sušenkami od BeBe Dobré ráno, u kterých byl v rámci vyvážené snídaně prokázán účinek postupného a pomalého uvolňování sacharidů po dobu 4 hodin. BeBe Dobré ráno. Energie na celé dopoledne!* Více na www.HnutiZaDobrouSnidani.cz.

Víte, že snídaně je jedno z nejdůležitějších jídel dne? Měla by poskytnout 20-25% celkového denního příjmu energie. Kompletní a vyvážená snídaně by měla obsahovat – výrobky z cereálií (jako například chléb, cereálie, nebo snídaňové sušenky), mléčný výrobek (jako například jogurt, mléko, čerstvý sýr) a porci ovoce nebo syrovou zeleninu. Důležité je také po nočním spánku nezapomenout na doplnění tekutin pro hydrataci. Jako nápoj si dejte třeba vodu, kávu nebo čaj.

*Sušenky BeBe Dobré ráno mají vysoký obsah pomalu stravitelných škrobů, což jsou pozvolna uvolňované sacharidy. Užívání výrobků s vysokým obsahem pomalu stravitelného škrobu zvyšuje koncentraci glukózy v krvi po jídle v menší míře, než je tomu u výrobků s nízkým obsahem pomalu stravitelného škrobu.

BeBe

Reklama