Jedinečná zubní pasta, kterou budeme testovat je Signal Expert Protection s převratnou technologií péče o zuby.  Odborníci se při jejím vývoji řídili doporučeními zubních lékařů a inspirovali se účinky zubní nitě a ústní vody.  Vznikla tak unikátní zubní pasta, nabízející pokročilé hloubkové čištění a zároveň komplexní ochranu ústní dutiny pro celou rodinu. Dosud nejvyspělejší zubní pasta značky Signal se proto příznačně jmenuje Expert Protection. Více informací najdete na stránkách www.signalweb.cz

Na jaře jsme pro vás spolu se značkou Signal připravili oblíbenou testovací akci. Jak byly výherkyně soutěže spokojené? Přečtěte si jejich reakce, které nám zaslaly do redakce

Jaká je zubní pasta Signal Expert Protection?

Dobrý den, se zubní pastou Signal Expert Protection s revoluční technologií zubní nitě a ústní vody jsem byla maximálně spokojená. Zuby jsou hladší a po pastě je příjemný dech!

Signal

Děkuji K. Poslušná

Dobrý den do redakce, zubní pastu jsem otestovala, ještě trošku mám. Moje postřehy jsou - ze začátku jsem měla pocit sucha v ústech po vyčištění, po pár použití jsme si zvykla. Dále mě překvapilo, že jsem po vyčištění necítila žádný plak na zubech, byla teda opravdu účiná co se týká odstraňování nečistot v ústech. Vůně byla příjemná, v ústech jsem cítila svěžest a čistotu.

Měla dobré složení, tzn. když jsem jí používala, nezůstala v celku ale opravdu se dala roznést po celých ústech, na rozdíl od klasických zubních past, kdy musíte i několikrát nanést znovu na kartáček. Celkový pocit mám tedy pouze pozitivní a zvažuji, že ji budu i nadále používat.

Hezký zbytek dne.Veronika

Dobrý den, zubní pasta Signal Expert Protection má pro mě příjemnou svěží chuť, stačí jí použít malé množství, jen bych možná zvolila jinou barvu, např. klasicky bílou, v barvě, ve které je vyráběna na mě působí příliš „hutně“. Jinak jsem se zubní pastou spokojena. A jsem moc ráda, že jsem se soutěže zúčastnila a vyhrála :-) Přeji hezký den.

S pozdravem Romana

Dobrý den, zubní pasta mi vyhovuje po všech stránkách, určitě si ji koupím znovu. Zubní kartáček bohužel pro mne není vhodný, používám měkké kartáčky zn. Curaprox, protože mám problémy s dásněmi a s odhalenými zubními krčky. Kartáček Signal mi nevyhovuje, bolí mne po čištění dásně, i když ho správně používám.

E V

Dobry den, píšu Vám svůj názor na pastu Signal Expert Protection s revoluční technologií zubní nitě a ústní vody. Pasta mi vyhovuje, má dobrou chuť a je po ní dlouho svěží dech, zuby se mi zdají bělejší. Líbí se mi barva a vyhovují mi malinké částečky v pastě obsažené. Jestli chrání proti zubnímu kameni a kazu zatím nemohu posoudit, protože pastu používám teprve krátce.  Pastu hodnotím kladně a dále ji bych ji doporučila.

Signal

S pozdravem Zuzana Rožňová

Milá redakce, moc děkuji za možnost testování. Potěšilo mne, že se zajímáte o můj názor. Pasta, kterou jsem získala a kartáček na zuby mi vyhovují. Po vyčištění mám svěží dech, zuby se lesknou a plak zmizí. Dbám na správnou techniku čištění, používám i mezizubní kartáčky, aby se mi netvořil zubní kámen. Signal Expert Protection je super. Díky a ostatním doporučuji.

Krausová

Dobrý den, zasílám vám své postřehy. Zubní pasta má výbornou chuť a když si vyčistím zuby i jazyk, nemám žádný problém, mám svěží dech. O testování se zajímaly i moje děti, udělali jsme si doma takovou „testovací akci“, dětem to přišlo jako důležitý úkol. Naše shrnutí: spokojenost. Budeme rádi, když nás zase vyberete pro nějaké podobné testování.

Vaše Míla Grosmanová

Děkujeme za vaše vyjádření

Více informací najdete na stránkách www.signalweb.cz

Naše články:

Reklama