Romantické večery při svíčkách, dlouhé polibky, horké proplétající se prsty při milostném filmu v kině, pomalé procházky parkem bok po boku, vášnivé noci i dny... květen je zkrátka měsícem lásky. Vyrazili jsme na lodičky v Praze u Žofína, abychom se zamilovaných dvojic zeptali, jak si letošní květen užili?

První pár, na který jsme na Žofíně narazili, seděl na zídce u řeky...

Karolína a Radek

Katka a Radek

Byli jsme v kině na filmu Normal. To nebyla moc romantika, spíš horor. Hlavní hrdina masový vrah... tak jsme se k sobě pěkně tiskli strachem (smích). Také jsme chtěli jít na prvního máje někam pod rozkvetlý strom na líbačku, ale nějak jsme to nestihli - nebyl čas. Vynahrazujeme si to celý květen.

Další zastávka byla u řeky, kde jsme oslovili sympatickou slečnu Michaelu, která se stará o lodičky: „Nepřijede vám teď nějaký pár? Potřebovali bychom zamilované dvojice...“

Zapátrala v knize: „Za deset minut končí takoví mlaďoši.“

Měli jsme tedy deset minut, tak jsme se zeptali rovnou slečny Michaely...

Michaela

Moc jsme si s přítelem tu romantiku neužili, dokončujeme totiž byt. Chtěli jsme 1. až 3. května vyrazit na nějaký zvýhodněný zájezd do Francie, ale... vynahradíme si to na podzim, budu mít po státnicích, tak možná dostanu jako dárek výlet na Kubu.

Mládež dorazila, někteří mluvili i česky...:)

Chun (vedle pana Labutě)

Chun

Zažila jsem spoustu romantiky. Bylo to skvělé! Nejlepší! Procházeli jsme se po venku, byli jsme v planetáriu a na lodičkách. Květen je super! Všichni by si měli užívat lásku, jak nejvíc to jde!

Poslední pár jsme zastihli v další půjčovně...

Dominika a Ondřej

Dominika a Ondřej

Celý květen byl moc hezký. Chodili jsme na Petřín, na lodičky... nejlepší ale byl piknik ve Stromovce se šíšou (poz. red.: vodní dýmka) - romantika v trávě, však to znáte (smějí se).

Zdá se, že romantika v květnu tedy byla skutečně proměnlivá. Někdo ji stihl a užíval si jí plnými doušky, jiní k ní přistoupili vlažněji. Přesto můžeme směle prohlásit, že nám v květnu romantika mezi zamilovanými kvetla!

 

Kam dál?

Vaše rady: Jak rychle sbalit chlapa

 

A co vy - jak jste si užili měsíc lásky?