V noci se mraků sypal sníh, silničáři nelenili, sypali solí a sypali. Ale to, co roztálo, při ranních mrazech zase utvořilo led. A já na namrzlém chodníku zjistila, že nemám své tělo pod kontrolou zdaleka tak, jak bych chtěla. Snad jste na tom lépe.

Dnes se mají denní teploty pohybovat od -7 do -3 stupňů. Proto zůstaňte raději doma, pokud můžete. Se Ženou-in se nudit nebudete. Středem pozornosti dnes budou vaše křestní jména.

Jaké je vaše jméno? O křestních jménech si dnes budeme povídat celý den! Mělo vaše jméno vliv na výběr vaší přezdívky na Ženě-in? Znáte jeho původ a význam? Věříte na věštbu podle jména? Kdy slavíte svátek? Je vaše jméno vůbec v kalendáři? Znáte někoho s netradičním jménem?

Jmenujete se po otci, matce, po prarodičích, nebo vás pojmenovali podle jiného klíče? Má několik členů vaší rodiny stejné jméno? Jak je pak oslovujete, sejdou-li se pohromadě, aby nevznikaly zmatky? Váže se k vašemu jménu nějaký příběh? Jste se svým křestním jménem spokojená, nebo byste chtěla raději jiné? A jak mu sluší vaše příjmení?

Své příběhy, úvahy a zamyšlení můžete posílat na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme během celého dne zveřejňovat a autorka toho nejzajímavějšího od nás dostane sladkou odměnu. Máme tu připravené dvě luxusní bonboniéry v dárkovém balení a já mám co dělat, abych nechala tuhle výhru v celku.

A navíc soutěž!

Jak jsme vám včera slíbili, máme pro vás i soutěž. Teď je na čase prozradit vám přesná pravidla.

  • Soutěž začíná právě teď a trvá až do 15 hodin, kdy bude ukončena.
  • Na konci tohoto článku najdete výřez z obrázku. V dalších dnešních novinkách vám poodhalíme vždy o kousek víc.
  • Vaším úkolem je poznat co nejdříve kdo, nebo co je na obrázku. A svou odpověď poslat do připraveného boxíku, který najdete pod TÍMTO odkazem. Správné odpovědi tedy NEPIŠTE do diskuze. Odpovědi napsané do diskuze nebudou do slosování zařazeny.
  • Tipovat můžete jen jednou. Proto pište do soutěže až tehdy, budete-li stoprocentně přesvědčená, že je vaše odpověď správná. Na pozdější opravy nebude brán žřetel.
  • Vyhrává ta čtenářka, která jako první uhodne a do boxíku na odpovědi napíše, kdo, nebo co se skrývá na obrázku. Aby měly stejnou šanci i ty, které se dostanou k počítačům později, vylosujeme ze všech došlých správných odpovědí ještě jednu výherkyni.
  • Ve hře je dárková kazeta Fa obsahující deodorant a sprchový krém, Gliss Kur uhlazující krém a WellnesssPack woman – multivitaminy pro ženy od Oriflame.

 Přejeme vám hodně štěstí a pěkný den!

soutez

Reklama