Zdravý spánek je důležitý – to ví každý z nás. Jedním z faktorů, který má vliv na kvalitu spánku, je i to, na čem spíme.

Pokud se rozhodujete, že vylepšíte své lůžko, tak především výběru matrace a roštu věnujte dostatečný čas i péči. Jedná se dlouhodobou investici a navíc – na matraci strávíte přibližně třetinu dne. Před koupí matrace si ji v prodejně aspoň na chvíli vyzkoušejte – získáte tak základní pocit z ležení a můžete lépe zvolit vhodný typ i tvrdost matrace.

 

Studio zdravého spaní®  JMP je specialistou na nabídku nejkvalitnějších matrací a roštů. Pro letošní rok Studio JMP připravilo novou kolekci matrací své tradiční značky CELTEX®. Aktivní matrace CELTEX® vždy přinášejí svým uživatelům vysoký komfort při ležení – vyznačují se výtečnou elasticitou i prodyšností. Matrace CELTEX® se nabízejí v několika tvrdostech a jejich konstrukce zohledňuje i výšku postavy spáče. Můžete si vybrat matraci přesně podle Vašich požadavků a představ tak, aby spánek na ní byl příjemný a pohodlný. Ve Studiích JMP pořídíte např. i matraci vhodnou pro dítě nebo speciální provedení pro vysoké váhové kategorie. Matrace CELTEX® je vhodné doplnit lamelovým roštem – Studia JMP nabízejí široký výběr od pevnějších po vysoce pružné lamelové rošty.

 

Ve Studiích JMP najdete i široký výběr postelí a ložnic převážně v přírodním provedení.

 

Kompletní nabídka: www.loznice.cz

 

Kontakt:

Studio zdravého spaní® – JMP, s.r.o.

Ohradní 14, 140 00 Praha 4

tel.: 241 485 855

e-mail: michle@jmp.cz

 

Újezd 11, 150 00 Praha 5

tel.: 251 510 480

e-mail: jmp@jmp.cz

 

Prodejnu v Brně nyní najdete na nové adrese:

Masná 1, 602 00 Brno

tel.: 541 216 395

e-mail: brno@jmp.cz

 

Masarykova 791, 757 01 Valašské Meziříčí

tel.: 571 613 555

e-mail: valmez@jmp.cz

 

 

Reklama