Chcete mít neustále jistotu, že je váš krevní tlak v pořádku? S novým zápěstním tlakoměrem iHealth View ho můžete pohodlně změřit doma i na cestách. Tento praktický pomocník, který má navíc vlastní displej, je totiž nejen velmi přesný, ale také malý a snadno přenositelný.

přístrojDisplej tlakoměru, nově umístěný přímo na přístroji, umožňuje uživateli rychlý a okamžitý přístup k jeho naměřeným údajům. A to nejen k těm aktuálním, ale i starším, uloženým v paměti tlakoměru, která pojme až 120 měření. Displej se automaticky zapne, jakmile je tlakoměr připevněn na zápěstí. Pro maximální přesnost měření si zařízení samo pohlídá, aby bylo pevně připnuté a aby ruka byla v optimální poloze. Kromě základního měření tlaku dokáže přístroj také zjistit srdeční arytmie.

Veškerá data je kdykoliv možné synchronizovat s aplikací iHealth MyVitals v mobilním telefonu či tabletu. V aplikaci jsou v přehledných grafech vyobrazeny trendy naměřených hodnot, které uživateli pomáhají lépe kontrolovat vývoj hodnot krevního tlaku v čase. Výsledky jsou navíc klasifikovány a analyzovány podle doporučení Světové zdravotnické organizace a lze je sdílet s rodinou či lékařem.

iHealth View bude k dostání v polovině letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 2 199 Kč. Aplikaci iHealth MyVitals je možné stáhnout zdarma.

iHealth Lite

Přístroj iHealth View je dalším přírůstkem do systému zařízení iHealth určených k domácí monitoraci zdraví. Portfolio iHealth dále tvoří zařízení pro sledování tělesné aktivity iHealth Edge a iHealth Wave, tlakoměry iHealth Feel a iHealth Sense, osobní chytrá váha iHealth Lite a tělesný analyzátor iHealth Core, pulsní oxymetr iHealth Air i glukometry iHealth Gluco a iHealth Align.

iHealth Lite

Pro více informací o systému iHealth navštivte http://ihealthpro.eu/en/ a sledujte iHealth na Twitteru a na Facebooku.

Reklama