Díky speciálním proužkům „Made in USA“ (doopravdy!) tak během necelé minuty spolehlivě zjistíte, zda máte v moči dostatečnou hladinu vitaminu C. Pokud se na vašem použitém proužku objeví některý z odstínů zelené barvy, je to známka toho, že trpíte určitým nedostatkem „céčka“ a měly byste ho svému tělu urychleně dodat. Vítězná barva je žlutá! Znamená, že o sebe správně pečujete a vitamin C vám aktuálně nechybí.
5bd6ea8e0d77eobrazek.png
Je to opravdu jednoduché a můžete si tak podle výsledků testu samy regulovat příjem céčka, abyste ho měly v těle pořád dostatek. To je důležité zejména v chladném období podzimu a zimy, kdy nemáme tak dobrý přístup k tuzemskému čerstvému ovoci a zelenině. V létě – na rozdíl od ostatních období roku – se nám lépe daří udržovat hladinu vitaminu C na správné úrovni jen tím, že pravidelně jíme plody ze zahrad a lesní ovoce.

LIPO-C-ASKOR, který se na rozdíl od všech ostatních přípravků obsahujících vitamin C vyznačuje naprosto výjimečným vstřebáváním do organismu (tělo ho využije prakticky beze zbytku), je k dispozici v tekuté podobě, nebo jako tmavě červené tobolky. Záleží jen na vás, která forma se vám víc zamlouvá.
A kam se pro LIPO-C-ASKOR vydat? K dispozici je ve vybraných lékárnách, prostřednictvím svých vlastních webových stránek www.lipocaskor.cz (rubrika E-shop), nebo webu www.jakdelezit.cz, kde najdete i mnoho dalších zajímavých produktů, jimiž si můžete vy i vaši blízcí významně zlepšit zdraví.

Vyhrajte jeden ze 3 voucherů v hodnotě 3 000, 2000 nebo 1000 Kč na nákup doplňků stravy v eshopu LIPOCASKOR.CZ. Soutěž naleznete zde.

Přečtěte si také:

Reklama