Všichni, kdo jste minulý týden poctivě klikali a hledali telefonky a obálky OSKAR, již jistě čekáte na vyhodnocení této soutěže.

Cílem soutěžení bylo nalézt v průběhu minulého týdne celkem 125 symbolů telefonů a obálek OSKAR, přičemž o konečném pořadí rozhodoval celkový počet a čas, kdy byly symboly objeveny.

Jako první našla všechny telefony a obálky čtenářka s nickem „Steisy“. Bohužel, chybička se vloudila, a ačkoli byla „Steisy“ opravdu první, nemůžeme její prvenství uznat.
Ve svém hledacím úsilí byla opravdu vytrvalá a nápaditá a podařilo se jí najít na našich stránkách odkaz, kde všude zmíněné telefonky a obálky nalezne. Tento odkaz nebyl ze strany redakce uveden záměrně, k jeho odhalení došlo nedopatřením a neměli jsme o něm ani potuchy.
Upozornila nás na něj právě Steisy, které tímto děkujeme, a zároveň jí udělujeme cenu Fair-Play. Může se těšit na dárkový balíček, který ji jistě potěší.

A kdo tedy vyhrál?

Absolutním vítězem se stal čtenář „borovsky“, kterému se podařilo najít všech 125 telefonků a obálek OSKAR.
Srdečně mu k výhře gratulujeme a věříme, že z hlavní ceny, kterou je mobilní telefon Siemens C55 bude mít radost..

Na druhém místě se s počtem 124 symbolů umístila „teddy“, které zasíláme krásnou sadu Botanicus.

Třetí místo obsadila Hašlerka /124/, a vybojovala si tak šejkr Oskar, na vizitkář Oskar se může těšit čtvrtá umístěná čtenářka Landriel /123/ a pátá Laila /123/ si pochutná na sušenkách Oskar.

Na dalších místech se umístili, a tím pádem tužku Oskar obdrží:

6.   Kájina    /123/
7.   sisi1       /122/
8.   Ťapina   /120/
9.   mopsik  /119/
10. Jabpet   /118/

Náhodně vybranou soutěžící, která obdrží kosmetický balíček, se stala čtenářka s nickem „Lotka“.

Všem výhercům srdečně gratulujeme!