Kávu pijeme každý den, máme ji rádi v mnoha podobách. Nedávno jsme měli na našem webu soutěž o tři kávovary Tassimo T55. Soutěž byla vyhodnocena a kávovary předány svým novým majitelkám. Oslovili jsme je, aby nám napsaly své zhodnocení. Dvě z nich se s námi podělily o své zkušenosti.

Tassimo

Jak jsou výherkyně soutěže spokojeny s kávovarem Tassimo?

Chtěla bych nejdříve ze všeho poděkovat za tuto krásnou výhru, kávovar Tassimo, ze které mám radost nejen já, ale i manžel a celá naše rodina.
Osvědčil se hned poté, co jsem ho přinesla domů. Manželova maminka slavila narozeniny, takže jsme nelenili a kávovar testovali. Nakoupila jsem různé kapsle - na čokoládu, na latté a na café crema, aby si mohl každý vybrat. Na manželovi jsem nechala zprovoznění kávovaru, protože já mám strach ze všech nových věcí, ke kterým je potřeba přečíst návod. :)
Zprovoznění bylo ale velmi jednoduché a za pár minut jsme mohli začít testovat. Překvapilo nás hodně věcí. Předně jednoduché ovládání, že stačí opravdu zmáčknout tlačítko a kávovar si z kapsle sám přečte, kolik je potřeba vody a jak musí kapsli „zpracovat“. Nemusíte opravdu nic řešit, pouze velikost hrnku nebo sklenice.
Mně osobně nejvíc překvapil obsah kapslí - až tak daleko jsem šla ve svém zkoumání, jsem totiž zvědavá opice.  Chtěla jsem nejdříve vyzkoušet caffé crema a myslela jsem si, že v kapsli bude instantní prášek. Chyba lávky! Kapsle obsahovala voňavou mletou kávu, která se horkou vodou krásně „propasírovala“ do hrníčku a výsledkem byla káva lepší než v leckteré kavárně. To mě skutečně nadchlo!
Manželovi nejvíc chutnala čokoláda, protože má rád sladké, ostatní si zase chválili latté, které bylo opravdu krásně mléčné a chutné.
No a co mi udělalo radost nakonec - a z čeho jsem původně měla strach - je udržování kávovaru v čistotě. Není nic snazšího, jak jsem zjistila. Kávovar má v sobě schovanou jednu malou maketu kapsle, kterou když do něj vložíte, tak si kávovar přečte, že se má vyčistit vodou... takže chvíli počkáte, a je „uklizeno“, můžete klidně s přípravou další kávy počkat, jak dlouho budete chtít, a nemusíte se obávat, že by se mezitím kávovar nějak zanesl.
tassimo

Ještě jednou moc děkuji za výhru a možnost mít doma tento skvělý kávovar - Tassimo.
Viky

tassimo

Milá redakce, chtěla jsem vám poděkovat na krásnou výhru- kávovar Tassimo. Myslela jsem na koupi už delší dobu, ale dodělávám rekonstrukci kuchyně a na drobnosti jako je kávovar mi nezbývaly peníze. O to větší radost jsme měla z výhry! Hned si našel místo v kuchyni - posílám fotku. Z kávovaru měly ještě větší radost mé dospívající děti, využívají ho několikrát denně. Hlavně dcera si často dělá Milka nápoj.
Obsluha kávovaru je snadná, opravdu stačí jen koupit kapsle, vybrat si, na jakou kávu máte zrovna chuť a díky jednoduchému vložení a po stisku tlačítka je hned káva hotová. Jestli plánujete nákup kávovaru, Tassimo může jen doporučit!
Vaše spokojená čtenářka Gábina

tassimo

Jaký je kávovar Tassimo T 55?

Nejnovější model plnoautomatického kávovaru je charakteristický svým čistým geometrickým tvarem, takže ať už je vaše domácnost v jakémkoli stylu, Tassimo T 55 do ní skvěle zapadne. Vybrat si můžete hned ze dvou barev, a to z červené, nebo elegantní černé. Chromované doplňky jsou na lesklém povrchu opravdovou třešinkou na pomyslném dortu a díky průhlednému zásobníku na vodu na zadní straně je přes přístroj vidět.
Samozřejmě mu nechybí ani spousta inteligentních zlepšováků, díky kterým bude váš oblíbený nápoj perfektně připraven. Prvním z nich je možnost vlastního nastavení požadované intenzity nápoje pomocí speciálního tlačítka plus/minus. Váš partner si tedy bude moci pochutnat na silnějším espressu, zatímco vy si raději dáte třeba jemnější cappuccino. O kvalitu nápoje se stará samozřejmě filtr BRITA integrovaný v zásobníku na vodu. Také model T 55 se hrdě pyšní unikátní technologií čárového kódu, díky které připravíte svůj oblíbený nápoj pouhým stiskem jednoho tlačítka bez složitého nastavování nejrůznějších parametrů. Tento chytrý přístroj si zkrátka přečte všechny informace obsažené v čárovém kódu na každé kapsli a následně nastaví množství vody, čas spaření i teplotu tak, aby odpovídaly danému nápoji.

tassimo

Více na www.tassimo.cz

tassimo

O kávovaru a nových kapslích jsme psali v uveřejněném článku více:

Nové Tassimo T55, inteligentní kávovar ve stylovém designu

Reklama