Jak toto testování dopadlo? Osvědčila se zubní pasta Zendium BIOGUM, ústní voda a kartáček? Čtěte dál.
5acb489734a54obrazek.png


Dobrý den, ráda bych se podělila se svými zkušenostmi s výrobky Zendium. Protože mám docela problémy s dásněmi hodně jsem uvítala možnost testovat výrobky Zendium. Zubní pasta Zendium je velmi jemná a příjemná v ústech. Trošku mne překvapilo, že je docela málo pěnivá, nicméně na účinku to nic nemění. Má velmi uklidňující účinek na dásně i na zuby a zjistila jsem, že mnohem lépe odstraňuje plak ze zubů než ostatní pasty. Jen bych uvítala, kdyby měla svěžejší příchuť. Myslím, že i moje dásně se zlepšily a proto jsem si hned koupila další pastu Zendium, abych se utvrdila, že tato pasta je na moje dásně to pravé. Zubní voda Zendium jen podtrhuje dobré účinky zubní pasty. Opět mám stejnou poznámku... uvítala bych svěžejší příchuť. Zubní kartáček Zendium - tak s tím jsem spokojena stoprocentně. Jeho měkkost je přesně akorát, není ani příliš měkký ani příliš tvrdý. Uspořádání štětinek umožňuje dokonalé vyčistění zubů. Moc děkuji za možnost testování těchto výrobků.
Glady

Dobrý den, pasta Zendium má velmi příjemnou nepálivou chuť, která nechá příjemný pocit v ústech, kde nezůstává žádná pachuť. S manželem máme citlivější dásně a pasta nám pomohla. S pastou jsme spokojeni. Kartáček - mi moc nevyhovoval tvarem „rukojeti“, bohužel i soft byl na mě moc tvrdý, používám super soft proto, co se týče čištění, nemohu moc posoudit zaujal mě tvar štětinek.
Ústní voda Zendium - má příjemnou jemnou chuť a zanechá příjemný pocit v ústech - tím, že je bez alkoholu, tak v puse nepálí, když mám rozbolavělé dásně. Značku Zendium jsme vyzkoušeli poprvé až nyní, nijak mě v regálech nezaujala. Máme odzkoušené 2-3 značky, které střídáme v používání. Po této zkušenosti budeme kupovat i tuto značku.
Lucie Nedvědová

Dobrý den, děkuji Vám za možnost testování výrobků Zendium. Tato řada péče o zuby mne velmi potěšila a budu ji ráda používat i nadále. Kartáček je celkově šikovně řešený a rukojeť umožňuje dobrou stabilitu v ruce díky protiskluzné části. Kartáček SOFT je šetrný k zubům i dásním a díky speciálně tvarovaným štětinkám lze spolehlivě vyčistit i nesnadno přístupná místa v ústech. Pasta má osvěžující chuť, stačí menší množství než jiné pasty a dokonale vyčistí a osvěží. Má skutečně léčebný efekt, vnučka měla aft a již po druhém použití této pasty zmizel. Ústní voda je největší překvapení, očekávaná silná mentolová chuť jako u jiných ústních vod se nekonala. A právě to mě zaujalo, jak tedy osvěží ústa? Vůně je jemná a chuť mi trochu připomněla bonbony, pro které jsem kdysi jezdila do Německa. Ústní vodu bych proto klidně pojmenovala Zendium Nostalgia. Je velice příjemná, má lahodnou jemnou chuť a zanechá v ústech dlouhotrvající hezký pocit. Dásně jsou zdravé, v kombinaci s pastou a kartáčkem jsou zuby krásně hladké a dokonale bílé. Co víc si přát? Tuto značku můžu jednoznačně doporučit jak lidem s citlivými zuby, tak všem, kteří chtějí kvalitu a dobrý pocit pro svá ústa.
Eva Maršíková

Dobrý den, děkuji za testovací balíček Zendium, který se mi zrovna hodil. Trápil mě zánět zubů a tak jsem ocenila měkký zubní kartáček, zubní pastu, která mi ochránila bolavé dásně, neovlivnila chuť k jídlu a zanechala příjemný pocit v ústech. Také ústní voda působila dobře na mé bolavé dásně.
Děkuji Kreuzerová

Se značkou Zendium jsem se setkala poprvé při tomto testování. Pasta má příjemnou konzistenci, svěží a nevtíravou chuť. Po umytí zubů jsem měla pocit čistoty a důkladné hygieny. Rovněž výhodou je, že nepění tak, jako některé jiné konkurenční značky a je bílá. Ústní vodu jsem dosud nepoužívala, ale tato nebyla taková pálivá než jiné, takže mi nepřekážela. Kartáček mi nevyhovoval, protože jsem už asi zvyklá na jinou značku. Za mě určitě doporučuji pastu a ústní vodu, ty budu používat i nadále.
Tereza
5acb48a5bb9eeobrazek.png

Dobrý den, čištění zubů s pastou Zendium bylo opravdu příjemné. Došlo mi, že není potřeba používat „agresivní“ pastu a drsný kartáček, aby byly zuby hladké a bez plaku. Mám pocit, že používám nějakou dětskou řadu přípravků. Všechno jemné a chutné:-). To platí i o ústní vodě, které jsem se dřív občas vyhýbala. Už týden mi nekrvácely dásně, to mluví za vše. Značka Zendium u mně jednoznačně vyhrála.
čtenářka free

Mám radost, že jsem mohla tuto značku vyzkoušet, doposud jsem ji neznala. Problémy s dásněmi mám již řadu let. Nevím, který přípravek mi více vyhovoval, ale jak pasta, ústní voda i kartáček jsou super. Pasta méně pění a to je velmi příjemné, nedráždí mi dásně, jako jiné pasty a zuby jsou dokonale vyčištěné, všechen plak je pryč. Ústní voda pak příjemně provoní dech a zatáhne dásně. Určitě bude mít Zendium místo v mé ústní hygieně.
Čtenářka Jarka

Dobrý den, děkuji za možnost testování. Já sice citlivé zuby nemám, ale manžel má velmi citlivé zuby, proto jsem mu hned všechno nachystala, aby mohl otestovat. Takže tlumočím, co říkal.
Nejvíc byl spokojený s ústní vodou, používal doteď jinou značku a voda Zendium mu připadala svěžejší svojí vůní a účinnější. Na zubní pastu nejdřív nadával, to musím přiznat. Manžel moc nemá rád novinky, nebo když si musí na něco zvykat… vadilo mu, že pasta tolik nepění. Ale po pár dnech si zvykl a ocenil naopak to, že pěkně uklidňuje dásně. Kartáček na zuby jsem nakonec používala já a moc mi vyhovoval, jeho jemné štětinky byly příjemné, ale účinné.
Určitě budeme dál kupovat ústní vodu.
Jana

Dobrý den, posílám svoje zkušenosti s testováním Zendium. Pasta je hodně zvláštní, žádnou takovou jsem doteď neměla. Po pár dnech jsem si zvykla a nakonec jsem byla nadšená. Myslím, že mám zuby i bělejší, ale hlavně jsem měla pocit lepšího vyčištění než s jinou pastou, zuby mám krásně hladké. Možná tomu pomohl i kartáček, ten mi také vyhovuje. Má příjemné štětiny, dobře se drží i rukojeť. Ústní vodu jsem si nalila do menší lahvičky a nosím ji pořád s sebou v kabelce, jsem na ní závislá! Už mě pochválilo několik kamarádek, ptaly se, jestli používám nějaké žvýkačky nebo bonbony, že mi tak krásně voní z pusy. Tak jsem jim poradila Zendium. Děkuju za testování, bylo to super a udělali jste mi radost.
Doležalová

Moc vám děkuji za zaslaný balíček Zendium, přišel jako na zavolanou! Mám již delší dobu problémy s dásněmi, často mi z nich krvácí. Musím říci, že tyto produkty jsou k dásním maximálně šetrný. Kartáček je jemný, a přitom vyčistí i špatně dostupná místa. Pasta mi zmírnila krvácení, ale trochu mi vadí, že zubní pasta méně pění. Ústní voda je naprosto skvělá, nepálí, jako ostatní vody a zanechává velmi příjemný pocit v ústech. Za mě určitě doporučuji.
Dvořáková

Se všemi produkty Zendium jsem maximálně spokojená. Pasta mi krásně vyčistila zuby od povlaku a zanechává příjemný svěží pocit. Samotné čištění kartáčkem je velmi příjemné, dásně mi nedře a je k nim opravdu jemný. A ústní voda je taková třešinka na celé zubní péči. Krásné osvěží dech!
Karolína

Děkuji za možnost testování produktů Zendium. Mám velmi citlivé zuby, tak jsem tento balíček ocenila. Líbí se mi, jak jsou produkty šetrné, jak pasta, tak i ústní voda nepálí a k zubům a dásním jsou opravdu velmi šetrné. Kartáček je krásně měkký. Vše na jedničku!
Olga

Hezký den, velice děkuji za testovací balíček Zendium Biogum, ve které byla zubní pasta, ústní voda a zubní kartáček. Pasta krásně vyčistí zuby, určitě mi dásně i méně dráždí. Ústní voda je příjemná a měla jsem po ní vždy svěží dech hodně dlouho. Také dásně jsou po této zubní vodě více stažené. Zubní kartáček mi vyhovoval velice, je jemný a štětinky mají dokonalý tvar. Skvěle vyčistí. Určitě budu tuto značku používat i nadále. Děkuji za skvělý a navíc účinný tip.
Hedvika

Zubní pasta je příjemná, jako by opravdu gumovala, zuby mam hladké. Kartáček jsem vyzkoušela také hned, příjemně masíroval dásně. Ústní voda příjemné chuti, dech jsem měla vždy svěží a příjemně vydržel. Dekuji za možnost výrobky vyzkoušet..
gabgg

Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny
Zubní pasta Zendium BIOGUM je vyvinutá tak, aby pomáhala bojovat proti příčinám problémů s dásněmi. Podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a pomáhá bojovat s příčinami zánětu a krvácení dásní.

Jak Zendium funguje?
Zendium, podobně jako sliny, obsahuje kombinaci enzymů a proteinů, včetně laktoferinu, který byl speciálně vybraný, aby pomáhal regulovat bakterie a plak.

Jak Zendium pomáhá?
Je klinicky dokázáno, že vám Zendium poskytuje více síly* v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Její jemné složení s jemnými pěnivými látkami, je vhodné i pro citlivá ústa.

Zeptejte se svého zubního lékaře nebo dentální hygieničky, jak vám může Zendium BIOGUM pomoci ke zdravým dásním.

Nebo navštivte zendium.cz

* Nárůst ochranných faktorů slin.

Čtěte také tyto články

Reklama