Nosí glamour šatičky a vlásky, hrají si s nejdražšími hračkami, opečovává je hejno vychovatelek a učitelů.  A pak všichni jen trnou a čekají, na kolikátém místě skončí hvězdný capart v každoročním vyhlašování časopisu Forbes.

suri

Letos si první místo vydobyla dcera Toma Cruise a Katie Holmes Suri, která s přehledem porazila loňskou vítězku Shiloh Jolie-Pitt. Ta se ale na druhé příčce cítí jako doma, protože hned pod ní jí dělá společnost tříletá nevlastní sestra Zahara, kterou maminka Angelina Jolie s tatínkem Bradem Pittem adoptovali v Etiopii, a ještě o schůdek níž bratr Pax pocházející z Vietnamu a Maddox z Kambodže.

Shiloh

V celém seznamu figuruje 50 dětí slavných osobností mladších pěti let. Časopis hodnotil množství tiskové a internetové pozornosti, kterou děti získaly v loňském roce, ale také to, které díky rodičům přitahují nejvíce spotřebitelů.

Suri dosáhla více zmínek v blozích než kterékoliv jiné hollywoodské dítě a psalo se o ní ve více než 1300 článcích v tisku. Také byla označena za nejvlivnější batole světového showbyznysu (jestli to také není dravostí scientologické církve, jejíž je Tom horlivým členem). Časopis to zjistil v rozsáhlém výzkumu. To nejenže zvýšilo popularitu jejích rodičů, ale také znásobilo poptávku po zprávách o tom, co si děvče obléká, s čím si hraje a co jí.

beckham

První pětku uzavírá roční Sam - dcera světového šampiona v golfu Tigera Woodse. Další děti v top desítce jsou Cruz Beckham, dcera zesnulého australského herce Heatha Ledgera Matilda Rose, tříletý adoptivní syn Madonny a Guye Ritchieho David Banda, syn Britney Spears Sean Preston Federline a také Sam Sheen, dcera herce Charlieho Sheena.

Rose

Reklama