Mytí oken je ale pro většinu z nás zřídka vyhledávanou činností. Nechte se inspirovat skvělým pomocníkem, který vám ušetří čas i námahu při mytí oken. Jak přípravek Clin 2v1 Shine&Protection hodnotí naše čtenářky, které ho testovaly?

Clin 2v1 Shine&Protection mě překvapil svojí příjemnou vůní. Okna se mi s ním dobře myjí, jsou čistá, okna jsou po jeho aplikaci pěkně lesklá a přípravek opravdu nezanechává šmouhy. Za mě mohu jenom doporučit.
Bohdanka

Tento přípravek jsem doposud nepoužívala a jsem ráda, že jsem měla možnost ho otestovat. Stačí pár „stříknutí“ a okno se krásně vyčistí od všech nečistot. Tudíž je to praktické z toho důvodu, že se nespotřebuje tolik přípravku a jeho obsah vydrží déle. A také povrchy po něm krásně voní. Používám ho i na skleněné stoly, kterých máme po bytě více a na zrcadla. Když vyčistím v koupelně velké zrcadlo, ihned se to tam krásně provoní. Za mě super.
Jana K.

Přípravky Clin doma používám již nějakou dobu. Clin 2v1 Shine&Protection s vůní citrónu, který jsem testovala, mám poprvé. Clin s vůní citrónu okna krásně vyčistí a vyleští bez větší námahy a také krásně provoní byt. Pokud bude také odpuzovat vodu a nenechávat na oknech kapky jako předešlé přípravky Clin, určitě ho budu kupovat. Byt mi krásně voněl několik dní.
Zlata Bláhová

Děkuji redakci za možnost testování. Clin na okna s vůní citrónu je skvělý. Okna jsem měla umytá a vyleštěná během chvilky. Opravdu nemusíte tlačit a přelešťovat 20x.  V neposlední řadě tento Clin krásně voní.
Sandra

Clin s vůní citrónu jsem dala mé mamince, protože ona je na okna opravdu expert. Myje je každé 2 měsíce. Vždy musí být dokonale vyleštěné. Clin s vůní citrónu ji udělal velikou radost. V první řadě, že neleštila okna několika hadříky. Mytí a leštění oken jí zabralo o polovinu času méně než prý obvykle. Také byla nadšena z provoněného bytu, lehce citrónovou vůní. Děkuji za možnost testování, díky kterému jsem mohla udělat i já radost.
Tůmová

Již několik let používám na mytí oken stěrku. Má to malou chybu, že v místě kde končí plocha stěrky, zůstává šmouha, která jde špatně rozleštit. Na tyto šmouhy jsem vzala Clin z testování a hezky jsem během chvilky vše rozleštila. Určitě Clin s vůní citrónu budu používat i nadále.
Katka

Clin na okna je opravdu super. Testovala jsem ho na chalupě, kde mám stará, malá okna s mřížkou uprostřed. Z této mřížky mi díky kytu, vždy při mytí oken vylézají šmouhy. Clin na okna s vůní citrónu mi velice pomohl, protože umyl a vyleštil i nečistoty, šmouhy z kytu. Doma jsem Clinem vyleštila všechna zrcadla. Krásně se leskla a voněl my takřka celý byt. Vůně Clinu je moc příjemná, nevtíravá, vydrží, je prostě akorát. Tento výrobek určitě doporučuji.
SmetanaH

Clin 2v1 Shine&Protection s vůní citrónu
S Clinem 2v1 Shine&Protection je mytí oken velmi snadné a rychlé. V jednom kroku okna umyjete i vyleštíte. Nový Clin 2v1 Shine&Protection také díky speciálním polymerům ochraňuje skleněné povrchy a odpuzuje špínu, prach a kapky vody.  Mytí oken je nejen snadné a rychlé, ale po umytí zůstanou vaše okna i déle čistá.

Prostředky na mytí oken Clin 2v1 Shine&Protection jsou dále vybaveny vylepšenými uzávěry. Ty umožňují rychlejší mytí, a to díky vylepšené pistoli, která aplikuje až o 25 % více mycího prostředku než dříve.

Vybrat si můžete z několika variant

  • Lemon s vůní citrusů
  • Apple s vůní jablek
  • Vinegar s vůní ovocného octa
  • Mediterranean Dream s vůní Středozemí
  • Blue – univerzální přípravek
  • Anti-fog proti zamlžování
  • Multi-Shine na čištění až 22 různých povrchů
  • Clin 2in1 Shine&Protection Lemon, 500ml v rozprašovač

Naše články:
Testujeme v redakci Clin Lemon na mytí oken
Snadno a rychle - 7 kroků k zářivě čistým oknům

clinclanek.jpg