Problematika intimní hygieny se týká všech žen bez výjimky a je také častým tématem v gynekologických poradnách. Proto jsme uvítaly toto téma, které u nás probíhalo v závěru roku. Měly jsme možnost, stejně jako vybrané čtenářky, vyzkoušet novinky Lactacyd Pharma. Jak naše testování dopadlo?

Lactacyd pharma

Věra Forejtová:

Byla jsem ráda, že mohu přípravek Lactacyd otestovat, protože přípravky na intimní hygienu používám již řadu let. Některé mi vyhovují, jiné méně, ale stalo se mi, že jsem takřka celý přípravek vyhodila, protože byl agresivní a neskutečně pálil… Z přípravků řady Lactacyd jsem si vybrala Lactacyd Pharma Zklidňující. Přípravek je v praktickém balení s pumpičkou, přijde mi jako nejlepší volba k používání. Má jemnou, nevtíravou a příjemnou vůni. Když jsem ho použila, cítila jsem, že na pokožce zanechá jemný film, což bylo příjemné. Neštípe, nedráždí a po použití se cítíte svěže. Jsem s tímto přípravkem velice spokojena. Vyzkoušela jsem ho i na své 6leté dceři, která zrovna brala antibiotika a i přes podávání probiotik měla chudinka intimní problémy… Lucinka si také Lactacyd Pharma Zklidňující chválila, neštípal ji a hodně pomohl zklidnit její pokožku… Proto tento přípravek mohu doporučit jak na každodenní hygienu, tak i při intimních problémech. Určitě mu zůstanu věrná.

Klára Křížová

Přípravky pro intimní hygienu používám nepravidelně.  Více ji používám v létě nebo v období, kdy mám zdravotní problémy. Mám několik vyzkoušených produktů, které mi vyhovují. Lactacyd mezi ně patří již několik let. Vyzkoušela jsem nyní Lactacyd Pharma Zklidňující, je velmi příjemný a svěží. Mohu doporučit.

Jitka Turková:

Velmi ráda jsem vyzkoušela novinku z řady značky Lactacyd přípravek pro intimní hygienu Antibakteriální. Tuto značku ráda léta používám, u novinky Lactacyd Antibakteriální musím velmi pochválit praktické balení s pumpičkou, jemnou vůni, po použití pocit čistoty a svěžesti.

Při použití se vytvoří jemná příjemná pěna, které nepálí, nedráždí. Přináší delikátní péči!

Markéta Škaldová

Přiznám se, že Lactacyd pro mě není žádnou novinkou, naopak, používám ho poslední rok každý den a nedokážu si bez něj již svojí každodenní hygienu ani představit. Nikdy jsem neměla žádné velké gynekologické obtíže, abych se o své intimní partie musela nějak přehnaně starat, ale zastávám názor, že lepší je prevence než něco zanedbat a pak nést následky. Vyzkoušela jsem již nespočet přípravků pro intimní hygienu, ale nikdy mi žádný nesedl tak jako právě Lactacyd. Kromě intimních kapesníčků, které nosím neustále s sebou v kabelce, mi nechybí ani emulze vyvinutá speciálně pro potřeby každodenní ženské intimní hygieny. Nyní jsem měla možnost vyzkoušet něco nového, a tím byla novinka Lactacyd s antibakteriální přísadou. Tato novinka mé intimní partie chrání proti bakteriím až na 24 hodin a navíc obsahuje výtažek z tymiánu, který je známý svými přirozenými antiseptickými a antibakteriálními účinky. Hodí se proto především během menstruace a například po sportu, což se zrovna při mém novoročním předsevzetí, kdy každý den cvičím, velmi hodí. Na tento výrobek nemůžu říct ani jedno křivé slovíčko, stejně jako na ostatní výrobky značky Lactacyd, protože ty jsou pro mě jasnou volbou číslo jedna a nedám na ně dopustit. 

Veronika Pavlíková

S přípravkem Lactacyd jsem byla spokojená, jelikož velmi dbám na intimní hygienu, tak jej používám i nadále. Rozhodně bych jej doporučila, jelikož na rozdíl od jiných přípravků, které jsem vyzkoušela, opravdu zanechává pocit svěžesti a nikterak nedráždí, což se o ostatních, obdobných přípravcích rozhodně vždy říci nedá.

Klára Wimmerová

Vyzkoušela jsem Lactacyd Pharma Senzitivní a nazklamal mě stejně jako „klasický“ Lactacyd, na který jsem už léta zvyklá a vyhledávám ho nejčastěji. Měla jsem tendenci zkoušet různé jiné značky - stejně tak to dělám i se sprchovými gely apod. - ale k Lactacydu se pokaždé vrátím. Vyhovuje mi konzistence, velmi jemná parfemace i jeho vlastnosti, opravdu nikdy se mi nestalo, že by pálil nebo dráždil. Velké plus dávám i za praktické balení s pumpičkou. Určitě jej proto mohu doporučit.

Jaké přípravky jsme mohly otestovat?

Nová řada Lactacyd Pharma představuje profesionální řešení v oblasti intimní hygieny pro ženy v různých životních fázích. Ať už se jedná o první menstruaci, těhotenství či menopauzu, každé období vyžaduje speciální péči. Od běžných intimních přípravků se gely Lactacyd Pharma liší především svým terapeutickým účinkem, který je klinicky testovaný. Řada obsahuje čtyři unikátní produkty vyrobené na míru tak, aby vyhověly specifickým potřebám každé ženy.

  • Lactacyd Pharma Senzitivní (159 Kč za 250 ml)

Lactacyd pharma

S používáním produktů pro intimní hygienu by se mělo začít již v době, kdy se dostaví první menstruace. Lactacyd Pharma Senzitivní je ideální volbou pro mladé a dospívající dívky. Velmi jemná čisticí formule obsahuje kyselinu mléčnou s nižším pH 3,5, která napomáhá k udržení přirozeného pH. Klinická studie produktu navíc prokázala jeho šetrné složení, které nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

  • Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou (159 Kč za 250 ml)

Lactacyd pharma

Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou ochrání před nejrůznějšími bakteriemi, které jsou v těhotenství velmi pravděpodobné, a mohou ohrozit i plod. Mezi časté komplikace patří potíže, které se mohou projevit ve formě plísňových infekcí. Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou posiluje obranné mechanismy intimních partií a potlačuje růst nežádoucích bakterií.  Výtažek z tymiánu umocňuje antiseptické a antibakteriální účinky přípravku.

  • Lactacyd Pharma Zklidňující (159 Kč za 250 ml)

Lactacyd pharma

Vaginální infekce patří mezi nejčastější potíže, se kterými se ženy v intimní oblasti setkávají. Lactacyd Pharma Zklidňující prokazatelně potlačuje štípání, pálení a další nepříjemné problémy doprovázející gynekologická onemocnění. Zklidňující Lactacyd obsahuje výtažek z modré sedmikrásky a bisabolol, známé látky pro zklidňující účinky. Bylo klinicky prokázáno, že snižuje podráždění až o 92 %. Přípravek je vhodný také jako doplněk při léčbě vaginálních infekcí.

  • Lactacyd Pharma Hydratující (159 Kč za 250 ml)

Lactacyd pharma

V pozdějším věku každé ženy nastane období, kdy se hladina ženského hormonu estrogenu výrazně sníží. Častým projevem je vysušená a tenčí pokožka v oblasti intimních partií. Lactacyd Pharma Hydratující obsahuje unikátní složku L2G-complexTM, která chrání a zároveň hydratuje, a tím i obnovuje přirozenou míru vlhkosti. Klinické studie navíc potvrzují zvýšení hydratace až o 24 %.

Více se o přípravcích Lactacyd Pharma se dozvíte zde: www.omega-pharma.cz/znacky/lactacyd/. Nová řada intimních gelů Lactacyd Pharma je k dostání od poloviny září exkluzivně v lékárnách.

Naše články:

Reklama