Oslovili jsme po několika týdnech čtenářky, které získaly Persil Sensitive, aby nám napsaly, jaké mají s tímto pracím přípravkem zkušenosti. Měli jsme opravdu radost, že to, co vám propagujeme, si tyto čtenářky moc pochvalovaly!

Zde jsou zprávy od čtenářek, které získaly díky výhře Persil Sensitive gel a prášek.

Milá redakce, moc děkuji za výhru, která mne moc potěšila. Persil Senzitive jsem vyzkoušela a musím říci, že mne opravdu mile překvapil. Mám citlivou pokožku a poznám, když je prádlo špatně vymáchané nebo prášek je agresivní. Persil vypral tak, že jsem nic necítila.
Děkuji za dobrý tip, budu si jej kupovat, i když budu dávat přednost gelu. Bylo by prima, kdyby bylo možné koupit tento Persil Sensitive i na barevné prádlo.
Děkuji jagička

Děkuji za možnost, vyzkoušet Nový Persil a Persil Sensitive. Než jsem toto balení obdržela, zjistila jsem si složení, přečetla jsem si reklamní materiály i komentáře k těmto přípravkům od fy. Henkel ČR.
Oba přípravky mohu jen doporučit. Peru hodně a často. Jsem na praní dosti náročná, a proto mne hodně zajímalo, zda si tyto výrobky zaslouží mou pozornost. Na penězích nešetřím, pokud se týká pracích prášků, protože vím, že kvalitní výrobek se mi vyplatí. Dávám na dávku menší množství prostředku a tím mne vyjde vyprání na stejné peníze, jako bych koupila prací prášek levný, který obsahuje jen odpadní materiál, který navíc zamořuje naše životní prostředí. A preferuji i kvalitu vyprání!
Co mne však mrzí, je že fa. Henkel ČR dosud dodává na náš český trh prací prášky, které obsahují fosfáty. Například v Rakousku už vědí, že prát se musí, ale fosfáty v pracích prášcích být nesmějí. Proto jsem přivítala, že Persil Sensitive je bezfosfátový, jako každý tekutý prací prostředek. Sleduji i tyto trendy tak např. na adrese:
www.qmagazin.cz, kde zájemkyně najdou i další informace ohledně ceny za jedno vyprání s přehledem pracích prostředků, které se na našem trhu prodávají, a pak mají ještě větší možnost srovnání.
Hanak

Dobrý den,
na začátku tohoto e-mailu Vás srdečně zdravím.
S výhrou, kterou jsem obdržela, jsem byla velice spokojená. Vůně i kvalita Persilu mě vůbec nepřekvapily, protože si tyto výrobky kupuji už dlouho a jsem s nimi velice spokojená. Persil gel používám převážně na povlečení, které potom dlouho krásně voní. Jedinou vadou je vysoká cena, která je ale přebita kvalitou. O to víc jsem moc ráda, že jsem tyto výrobky vyhrála.
Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem Vlasta Radiměřská

Milá redakce,
měla jsem velkou radost, že jsem vyhrála prášek na praní, protože v rodině se dvěma malými holčičkami přijde velmi vhod. Prášek Persil znám už dlouho a vím, že pere opravdu dobře. Gel jsem ještě neměla, a tak jsem ho vyzkoušela až ted. Pere stejně dobře a připadá mi, že je prádlo voňavější :-) Gel je příjemnější na přepírání v ruce, jen je nezvyk jeho dávkování do pračky.
Takže, s výhrou jsem velmi spokojená :-), jediný nedostatek jsem viděla v
tom, že mě pošták minul doma a musela jsem si těžký balík donést domů sama :-(
S pozdravem Nene

 Vážená redakce, ještě jednou děkuji za výhru, udělala mi obrovskou radost. Persil senitive mne opravdu mile překvapil svou funkčností. Táta má hodně citlivou kůži a vyžaduje, abychom prádlo s mamkou nakonec máchaly několikrát v čisté vodě. Jinak ho prý všechno kouše. S Persilem jsme zkusily toto několikanásobné máchání vynechat a ničeho si nevšiml, což dokazuje, že Persil sensitive je opravdu učinny. Ušetří nám hodně práce.
Vaše věrná čtenářka,
Veronika Nesmerakova


Díky moc za výhru Persil Sensitive, jsem moc ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet. Mám malé dítě, tak se zajímám o výrobky pro citlivou pokožku. Persil se osvědčil, krásné voní a dobře pere.
S milými pozdravy čajánek

Vážená redakce, určitě moc ráda pro vás zase něco vyzkouším! Persil je můj oblíbený prací přípravek, i když je trošku dražší, kupuji si ho, protože je kvalitní a špína se nezapírá. Persil Sensitive jsem doporučila své matce, která trpí ekzémem a musí dbát na svou pokožku, aby jí tkaniny nedráždily. Takže děkuji, Persil Sensitive se stal stálým hostem naší koupelny 
Martina - HU HU ;o)

Redakce: za odpovědi děkujeme!

Reklama