bebe

Jak určitě víte, na Žena-in probíhala soutěž, kdy jste mohly vyhrát sobotní cvičení v pražském fitness klubu u Hanky Kychychové, známé cvičitelky. Partnerem akce byla značka BeBe Dobré ráno, součástí sobotního dopoledne byl seminář s odborníkem na výživu, s Martinem Forejtem z Milenium Centra v Brně. Ten si připravil zajímavé povídání o snídani a o zdravém životním stylu.

bebe

Vybrané čtenářky Žena-in si mohly u Hanky zacvičit hodinu posilovacích cviků P-Class a následně H.E.A.T. hodinu na speciálních běžících pásech.

bebe

H.E.A.T. - jsou to začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce - High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“. H.E.A.T. PROGRAM® tedy reprezentuje nový systém aerobního cvičení s výrazným efektem na lidský organismus. Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu - chůze a využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®.

bebe

Po vydatných dvou hodinách cvičení jsme se všechny občerstvily ovocem, sušenkami BeBe Dobré ráno a zúčastnily se semináře. Byl opravdu velmi zajímavý. Martin Forejt si připravil poutavou prezentaci, dozvěděly jsme se například, v kolik hodin po probuzení je potřeba se nasnídat, z čeho by se měla skládat snídaně, jaké nápoje bychom měly ráno pít (věděly jste, že mléko není nápoj, ale tekutá strava?), jak si správně rozložit jídlo během dne, a proč nám nejdou sundat kila, i když se snažíme. Základ všeho je dobré nastavení jídelníčku. Pokud uděláme chyby, chybí nám energie nebo jí máme naopak přebytek, nejde nám udržet si štíhlou linii. Špatnými stravovacími návyky si také můžeme přivodit řadu onemocnění. V závěru semináře byl prostor pro osobní konzultace včetně oblíbeného měření tuku v těle. To jsme využily všechny, i Hanka Kynychová. Martin Forejt se nám všem věnovat a udělil nám dobré rady, jak bychom měly postupovat, abychom byly zdravější a štíhlejší... Nechtěné tuky jsme totiž řešily všechny.

bebe

Bylo to moc milé dopoledne, hezky jsme si zacvičily a zajímavě jsme si popovídaly. Ani se některým nechtělo domů. Pokud jste zvědavé na další takovou zajímavou akci, těšte se, určitě zase pro vás něco podobného připravíme.

Děkujeme značce BeBe Dobré ráno

BeBe Dobré ráno

bebeje nejsilnější značka v segmentu suchých sušenek na českém trhu, její tržní podíl je 40 %. Sušenky BeBe Dobré ráno jsou nutričně hodnotné a díky obsahu cereálií a vlákniny přispívají ke zdravému životnímu stylu. BeBe Dobré ráno jsou k dostání v sedmi chuťových variacích (Müsli s ovocem, Oříškové s medem, Kakaové, S vlákninou a ovocem, 4 cereálie a mléko, Kakaové – 25 % cukru, S jogurtem). Více nawww.hnutizadobrousnidani.cz

Reklama