Vybrané čtenářky Ženy-in si užívaly úžasné sobotní odpoledne v hotelu Maxmilián. Jak celá akce probíhala? Můžete se přesvědčit!

Díky soutěži s www.jednoutydne.cz se vybraný počet čtenářek mohl zúčastnit úžasné akce! Dne 3.6., sobotní odpoledne, pražské centrum a hotel Maxmilián. To byl čas a místo dění.
Pro osm čtenářek byl připraven krásný program, který začínal thajskou masáží v masážním centru Sabai, které má v hotelu Maxmilián jedno ze svých sídel. Dále následoval raut, seminář s paní gynekoložkou, líčení pod dodhledem odborné vizážistky, vlasové poradenství. Celé odpoledne se opravdu velmi povedlo. Jak se tato akce líbila zúčastněným vybraným čtenářkám?

Milé čtenářky Ženy-in, podařilo se mi vyhrát relaxační odpoledne v hotelu Maximilián a ráda bych se s Vámi podělila o nezapomenutelné zážitky, které jsem si odnesla. Tohoto odpoledne se zúčastnilo 8 výherkyň. A uskutečnilo se v hotelu Maximilán.

Odpoledne začalo velice krásným přijetím naší hostitelky, paní Věry. První překvapení, které nás očekávalo, byla pravá thajská masáž, která se odehrávala v masážním salónu Sabai. Do poslední chvíle jsem nevěřila, že se bude uskutečňovat tato masáž za přítomnosti pravé thajské masérky, byla jsem velice překvapena. Ze začátku jsem nevěděla, jak se vlastně domluvíme, ale zvítězila angličtina a masáž mohla začít. Má roztomilá malá masérka se celou tu dobu na mě krásně usmívala, a tím navodila ještě úžasnější atmosféra, než byla doposud. Masáž trvala celkem hodinu a během této doby mi stihla masérka namasírovat celé mé tělo. Nejpříjemnější byla masáž nohou. Tak skvělé uvolnění jsem dlouho potřebovala a také jsem si ho náležitě užívala :-). Po skončení masáže nám byl nabídnut výborný čaj, který se po masáži skvěle hodil a osvěžil mě.

Po tomto uvolnění jsem se přesunuly do zasedací místnosti, kde pro nás byl připraven menší raut ve zdravém stylu. A jelikož mi dost při masáži vyhládlo, tak jsem ochutnala úplně všechno a musím říci, že to bylo moc lahodné. Očekávala nás gynekoložka, se kterou jsme si popovídali o běžných i výjimečných starostech, které nás trápí. Snažila se nám poradit a vysvětlit všechny naše dotazy.

Pak nás očekávala vizážistka, potřebovala dobrovolníka pro ukázku líčení, a jelikož se nemaluji, tak sem se jí perfektně hodila. Při mém líčení vysvětlila, jak správně vybrat kosmetiku a jakým způsobem se nalíčit. Má proměna po dokončení líčení byla úžasná, prvně u mě zavládnul pocit silného nalíčení, ale po tom, co jsem se shlédla pořádně v zrcadle, jsem byla úplně nadšená a zakoupila si u ní nějaké kosmetické přípravky.

Po ní přišla na řadu vlasová kosmetička a popovídala nám o správné údržbě našich vlasů. Hlavně teď v létě je to prý velice důležité, protože slunko extrémně namáhá naše vlasy. A na závěr jsme dostali dárkovou tašku s nějakou kosmetikou, časopisem, tričkem a zdravou výživou. Celé toto odpoledne trvalo přes 6 hodin a uteklo mi jako voda, vzpomínat na něj však budu dlouho :-). Tímto chci také poděkovat paní Věře za přípravu tohoto odpoledne a přeji Vám všem, aby se Vám také povedlo nějaké relaxační odpoledne vyhrát.
S pozdravem Diorka


Dobrý den,
chtěla bych napsat pár řádek o sobotní akci - relaxace v hotelu Maximilián.

Jsem  na mateřské dovolené, tak jsem byla přímo nadšená výhrou,
kdy budu moci odskočit od rodinného krbu a prožít si příjemné odpoledne
sama pro sebe.

V hotelu nás po poledni přivítala stále usměvavá paní Forejtová, odvedla nás do masážního salonu, kde se nás ujaly thajské masérky... také moc příjemné paní... a hlavně šikovné. Absolvovaly jsme masáž zad, která pro mne nebyla až tak příjemná  jako masáž nohou, která následovala poté.
Ale celkově jsem se cítila po masáži velice příjemně a svěže. Poté nás odvedla paní Forejtová do místnůstky, kde na nás čekalo výborné občerstvení a příjemné povídání s gynekoložkou, vizážistkou a kadeřnicí a samozřejmě také s ostatními výherkyněmi... se všemi mi tam bylo hrozně fajn, celé odpoledne strašně rychle uteklo a celé jsem si  to
opravdu užila.

Chtěla bych  tímto zároveň celé redakci poděkovat, že jsem se téhle akce vůbec mohla zůčastnit,
bylo to SUPER!!!
S pozdravem
Jana Prostecká (janoušek)

Hezký den čtenářkám Ženy-in!

Už rok a půl soutěžím na Ženě-in, štěstěna je na mé straně, takže jsem vyhrála už dost cen.

Naposledy mě výhra docela překvapila, protože byla z těch ne příliš tradičních. Bylo to zábavné a relaxační odpoledne v luxusním hotelu Maxmilián. Na úvod jsme byly hýčkany přes hodinu thajskými masérkami z masážního centra SABAI. Byla to úžasná relaxace a odpočinek. Při tom nám ale vyhládlo, tak jsme se těšily na bohaté občerstvení zaměřené na zdravou výživu. Když přišel čas na pohovor s gynekoložkou, obávala jsem se, že jen budeme sedět a poslouchat, ale otázky se jen hrnuly, i já se přidala a dostala vyčerpávající odpovědi. Vizážistka si pro nás připravila líčení od Astor.

Její přístup byl skvělý, každé z nás poradila, nikdo se necítil odstrčený. Poslední výklad pojednával o vlasových výrobcích značky Loreal.

A jaký je můj pocit z celého odpoledne? Děkuji Ženě-in a Jednoutýdně.cz za příjemně strávený den, za bohaté dárky, co jsme na konci akce dostaly, ty byly jako třešnička na dortu. Speciální dík patří paní Věře Forejtové za organizaci a výbornou atmosféru. Odcházela jsem opravdu odpočinutá, spokojena a jsem ráda, že jsem byla jednou z vyvolených na tak skvělé akci. Dokonce jsem našla mezi výherkyněmi další kamarádky :)

Děkuji a těším se na další soutěže.

čtenářka renike

 Relaxačního odpoledne dne 3.6.2006 v hotelu Maxmilián se zúčastnilo celkem 8 výherkyň této soutěže. Sraz účastnic byl ve 12:30 v recepci. Sešly jsme se plny očekávání téměř všechny včas. Zástupkyně redakce, Věrka Forejtová, nás odvedla do suterénu hotelu, kde relaxační odpoledne začalo thajskou masáží. Studio Sabai, kde tyto masáže provádějí zkušené thajské masérky, je umístěno, jak už jsem řekla, v suterénu. Každá masérka má svoji místnost, kde je pohodlné lůžko, tlumené osvětlení, hraje tlumená hudba, místnost je příjemně provoněna vonnými tyčinkami. Masáž trvala hodinu, v recepci jsme obdržely slušivé oblečení – bílé tričko a bílé plátěné kalhoty ke kolenům, v pase na šňůrku – takové jedna velikost pro všechny. Vypadaly jsme docela komicky. V šatně si nás masérky vyzvedly a odvedly do svého království. Masáž začala nohama, pak přišly na řadu ruce, hlava, hrudník a záda. Prostě balada. Ani se nám nechtělo po hodině ze stolu dolů. V šatně jsme si hned vyměňovaly zkušenosti a všechny jsme se shodly na tom, že to bylo perfektní a že už máme pro své blízké tip na dárek k vánocům  nebo narozeninám (délka a cena masáže je od 30 do 90 minut a asi od cca 500 do 1600 Kč). Po převlečení do civilu jsme ještě chvíli poseděly v pohodlných křeslech a popily čaj, který nám v odpočívárně byl předložen. Pak nás Věrka odvedla do konferenční místnosti, kde bylo pro nás připraveno pohoštění ve formě obložených baget, ovocného salátu a čerstvého ovoce. Samozřejmě nechyběl džus, káva, čaj a minerálka.

Od 14:30 do 15:30 hodin byla plánována diskuse s paní doktorkou  z Českých Budějovic, gynekoložkou, která má soukromou ordinaci. Jméno jsem si bohužel nepoznamenala. Diskuse se rozeběhla hned, bez ostychu jsme se ptaly na věci, které nás zajímají a nechaly si poradit jak řešit problémy, které máme my a naše děti. Diskuse se samozřejmě protáhla a mnohá z nás litovala, že k takto příjemné a milé paní doktorce nechodí.

Poté mezi nás přišla slečna vizážistka, specializující se na produkty Astor a Coty. Milá, příjemná, mladá dívka. Její stříbrný kufřík s líčidly a krášlidly jí nejedna z nás záviděla a myslela při tom nejen na sebe, ale i na dcery a vnučky, kterým by se taková zásoba všeho možného nejen líbila, ale i moc hodila. Slečna vizážistka provedla vzorové líčení na jedné z nás, nejmladší účastnici, která se až doposud nelíčila. Proměna byla veliká a dívce to moc slušelo. Slečna vizážistka nám potom všem jednotlivě poradila, jakou barvu make upu, korektoru, očních stínů, rtěnek by měla ta která z nás používat.  Stejně tak nás seznámila s jarními trendy v líčení a předvedla všechny nové jasné jarní barvy očních stínů.  Nabádala nás, ať se nebojíme barevných kombinací, třeba fialkovou se světle zelenou nebo meruňkovou se světle zelenou. Měla pro nás i některé produkty k prodeji s 20% slevou. Tak jsme se na ni sesypaly a téměř každá z nás si něco koupila pro radost (oční stíny, řasenky, rtěnky a make upy šly dobře na odbyt). Největší nákup učinila výherkyně, která podstoupila líčení. Byly jsme spokojené, že jsme si udělaly radost a ještě přitom ušetřily.

A pak už přišla kadeřnice specializující se na produkty L´Oreal, paní Helena Peková. Ta přinesla plnou tašku vzorků, o všech s námi popovídala, doporučila jak chránit naše vlasy v létě, jak správně používat kondicionér, tužidla a jiné produkty. Přestože mezi námi převažovaly dlohovlasé blondýnky (z 8 výherkyň 5), věnovala se ve svém výkladu jak barveným, tak přírodním vlasům. I tato část odpoledne byla velmi přjemná.

Diskuse se protáhla, a tak místo plánovaného konce akce v 18:00 hodin jsme se rozcházely skoro o hodinu později. Před odchodem ještě každá dostala dárkovou tašku, kde byl balíček diet +, rtěnka, deodorant, tělové mléko, sprchový gel, časopis, krásné světle zelené tričko s reklamou Jednou týdně. Ještě jsme si mezi sebou povyměňovaly dietní balíček, protože každá z nás dostala jinou kombinaci ovocných celozrnných lupínků.

Všechny jsme byly s akcí velmi spokojeny, moc se nám líbila a přály bychom si takové relaxační odpoledne častěji. Chtěla bych touto cestou poděkovat redakci Ženy-in za krásné odpoledne. Opravdu jsme si to všechny užily, dozvěděly jsme se vše, co nás zajímá, a přitom jsme si krásně odpočinuly od všednodenních starostí a věnovaly jsme se jenom samy sobě. Věrka dělala fotodokumentaci, takže se těšíme na fotoalbum.

Sama za svoji osobu mohu říci, že akce, pořádaná v menším počtu účastníků, je lepší, odpadá ostych při diskuzi a i vizážistka a kadeřnice se mohou věnovat všem, a ne jako to bývá u velkých akcí, že má štěstí jenom jedna, která je vybrána jako model.
Čtenářka Bret

Dobrý den,
je mi moc líto, že jsem si mail přečetla až dnes, takže odpovídám se zpožděním. Relaxační den byl báječný a hlavně mi ten den moc pomohl odreagovat se od nepříjemného problému. Masáž jsem si moc užila, masérka byla velmi milá, a dokonce mi řekla, jak se v thajském jazyce pozdraví a řekne, že něco lechtá :o)))). Při masáži nohou to opravdu chvilku zalechtalo :o).

Z poraden se mi líbila nejvíc ta o dekorativní kosmetice. Dokonce jsem si již 2 výrobky vyzkoušené kosmetiky pořídila a jsem moc spokojená. Byl to jednoduše super den a moc za něj všem, kteří pomáhali s organizací, děkuji.
Hezký den,
Lenka Thesová

Redakce děkuje za milé příspěvky a je moc ráda, že se akce povedla.

Pokud byste se chtěly takové akce také zúčastnit, můžete se dopředu těšit. Nejspíš stejná akce, díky naší spolupráci s www.jednoutydne.cz, proběhne ještě v podzimních měsících! Dáme vám dopředu vědět!

Reklama