Chcete vědět, jak si výherkyně soutěže před svátky užily spinning a potápění (…zatím na suchu)???

Pak si přečtěte náš článek a prohlédněte fotky!

 

 

Pojďte si zacvičit, projet se na spinningovém kole a zapomenout na předvánoční stres!

Tak to byla upoutávka na akci, o kterou projevilo zájem skoro 1000 čtenářek! Pokud jste se zapojily do soutěže, mohly jste vyhrát účast na předvánočním sobotním odpoledni ve spinningovém centru v Praze – www.spinning-arena.cz

 

Navíc kromě spinningu se výherkyně mohly seznámit se základy potápění a mohou se zúčastnit zdarma jedné potápěčské hodiny pod vedením odborníka ze školy potápění Magická Modrá.

 

A jak odpoledne dopadlo? Více jak skvěle! Všechny výherkyně si zajely pohodovou hodinu spinningu, vyzkoušely super kola, které Spinning Arena vlastní, vyslechly si povídání o potápění a krátký seminář o výživě. Nakonec si ještě díky zdatnému trenérovi, který zasvěceně o výživě povídat, mohly zjistit kolik jejich tělo obsahuje tuku. To zjistily díky přístroji, který trenér vlastnil. 

 

Co se týká potápění, všechny čtenářky se dohodly, že by jim vyhovoval termín pro všechny společný, aby si mohly hned sdělit své dojmy a užily si legraci. Takže se můžete těšit na další fotečky, až se tato akce uskuteční!

 

Všechny vybrané čtenářky získaly dárek! Balíček kosmetiky Adidas a L-Carnitin + HCA + Chrom (spalovač tuků) od firmy Sportwave www.sportwave.cz v hodnotě 300,- Kč

 

Partneři projektu

         Spinning Arena www.spinning-arena.cz

         škola potápění Magická Modrá www.potapeni.cz

         Sport wave - L-Carnitin + HCA + Chrom pro spalování tuků www.sportwave.cz

          Kosmetika Adidas od společnosti Coty www.coty.cz

 

 

Jak by se vám tato akce líbila? Můžeme ji zopakovat! Sledujte soutěže! Máme ji v plánu ještě teď v lednu! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama