Tuto sobotu se konala v pražské kavárně Era svět krásná redakční akce. Formou soutěže jsme vybrali 25 čtenářek, se kterými jsme se sešli, a užili si tak hezké sobotní dopoledne. Partnerem setkání byla značka Philips spolu s novou žehličkou Philips PerfectCare Viva, kterou si mohli všichni na místě vyzkoušet (více na www.snadnezehleni.philips.cz).

Jak akce probíhala? 

Představení žehličky se ujal zástupce firmy, pan Slávek Šanda, který představil do detailu novou žehličku. Jeho přednáška byla velmi zajímavá, podnítila živou diskusi na téma regulace teploty, jak žehlička funguje, jaká je síla páry a jak se žehlička čistí... Od teorie jsme přešli k praxi – všichni jsme si žehličku na místě vyzkoušeli, a mohli tak zhodnotit, jaká opravdu je a jak se s ní žehlí.

žehlení

Po osobním testování jsme si ještě vyslechli zajímavou přednášku o nutnosti relaxu a možnosti propojení domácích prací a duševním odpočinku od psychoterapeutky Karin Řehákové.

V závěru proběhla tombola o 1 žehličku Philips PerfectCare Viva, kterou si odnesla čtenářka s přezdívkou Louže. Měla z ní velkou radost.

V průběhu celého dopoledne bylo pro všechny připraveno občerstvení a v závěru akce každá čtenářka získala od redakce dárek. Tímto chceme poděkovat firmě Henkel a značce Palmex za prací přípravky, které nám pro vybrané čtenářky věnovala.

Co nám napsala čtenářka s přezdívkou Louže, která v tombole vyhrála žehličku Philips Viva?

Dobrý den, ještě jednou Vám všem v redakci Ženy-in děkuji za možnost odnést si domů krásnou novou žehličku, „která žehlí skoro sama“. Setkání v kavárně Era na Zlatém kříži, v níž se nám naskytl pohled na historické jádro samotného centra Prahy, bylo moc pěkné a pro mě ještě okořeněné tou krásnou výhrou. Přesto si myslím, že to bylo příjemně strávené dopoledne i pro ostatní účastnice akce. Žehlení s tím malým zázrakem, který mám já nyní doma, si mohly vyzkoušet všechny přítomné ženy, a navíc jako bonus, který jsem opravdu kvitovala s povděkem, jsme se s pomocí relaxačních technik dostaly s paní psycholožkou do náruče zurčícího vodopádu a odpoutaly jsme se od každodenního shonu.
Ve zkratce:Bbylo to fajn!
Můj prodloužený víkend pak pokračoval příjemnou komentovanou procházkou po Vyšehradu a krásným kulturním zážitkem v sále Bohuslava Martinů na Malostranském náměstí, kde hráli studenti HAMU v rámci oslav 17. listopadu.
Vždy večer tedy v sobotu, v neděli i v pondělí jsem na chvilku zapojila do sítě svou novou žehličku a užívala jsem si „relaxační žehlení“ se sklenkou dobrého mladého vína... prodloužený sváteční víkend se mi opravdu vydařil!
DĚKUJI!
Jarmila Loužná

Jaké byly postřehy ostatních čtenářek – detailněji se dozvíte v dalším článku, ale již dopředu vám mohu napsat, že byly velmi pozitivní. Dokonce některé čtenářky odcházely s tím, že si žehličku koupí, natolik se jim líbila. Máme z toho radost, jsme rádi, že se akce všem líbila a že se s námi zase budete těšit na další, které pro vás v budoucnu připravíme.

Zde je fotogalerie – prohlédněte si, jak se testování žehličky Philips PerfectCare Viva vydařilo.

FOTOGALERIE

Čtěte naše články:

Více na www.snadnezehleni.philips.cz

Reklama