Minulý týden ve středu 19. 11. jsme s patnácti vybranými čtenářkami pořádali super akci! Ve čtyři odpoledne jsme se sešli v holešovickém kuchyňském profistudiu Chefparade.

vaření

Akce probíhala tři hodiny, uvařili jsme několik receptů, při kterých jsme testovali Avance Collection kuchyňský robot od firmy Philips. Musím uznat, že jsme jej maximálně využili! Nasekal nám cizrnu, mixoval čokoládovou směs s kousky čokolády, zpracoval cibuli, rozmixoval polévku, namlel maso na masové koule, našlehal sníh. Prostě je to pomocník do kuchyně se vším všudy! To si mohly všechny čtenářky na místě vyzkoušet. Protože celé vaření byla společná práce – zapojili jsme se všichni, a co jsme si uvařili, to jsme hned snědli. O kuchyňském robotu se dozvíte více na  stránkách – podívejte se na videa se Zdeňkem Polreichem, které doporučujeme:

A jak akce dopadla? Testování bylo super  - podívejte se na fotky a na naše redakční video. Robot obstál na jedničku! Všichni z akce odcházeli spokojení a s tím, kdy uděláme podobnou akci znovu, že zase rádi přijdou!

Co jsme si uvařili a připravili?

  • Pomazánku humus
  • Dýňový krém s mangem
  • Masové kuličky v rajčatové omáčce
  • Čokoládový dezert bez mouky

robot

Jednotlivé recepty vydáme každý zvlášť v rubrice Vaření. Masové kuličky a dýňový krém jsme připravili z nové kuchařky Mimibazar na talíři, každá z účastnic získala tuto kuchařku. Také děkujeme značce Bonduelle a Lindt Lindor, které nám dodaly suroviny – lahodnou cizrnu na humus a čokoládu na čokoládový dort.

vaření

Jedna ze čtenářek díky tombole přímo na akci vyhrála Avance Collection kuchyňský robot od firmy Philips, těšíme se na její testování, které nám slíbila, že napíše a pošle na redakční e-mail – vydáme jej jako další článek, abyste se mohly seznámit s jejími postřehy.

GALERIE:

Prohlédněte si snímky a videa! Bylo to super!

Čtěte naše články:

Reklama