Na fotkách, které nám poslala čtenářka AnteaX, si můžete prohlédnout bišonka Edíka. Jako každé štěně pěkně zlobil.

Co všechno prováděl malý Edík, nám napsala čtenářka AnteaX.


Jmenuji se Edík a páníčci si mě přivezli v horkém měsíci srpnu roku 2007. :-) Byl jsem téměř stejně veliký jak páníčkova noha - viz. obrázek č. 1.

Dostal jsem spoustu hraček, mezi nimi i zelený míček s rolničkou uvnitř, ale bál jsem se ho. Radši jsem se na míček jenom díval, viz. obrázek č. 2.

Každé ráno jsem nasadil výraz neviňátka - viz. obrázek č. 3, ovšem jen já jsem věděl, kde všude jsem v noci zanechal loužičky a kde hovínka. Páníčci měli co objevovat a někdy do toho i omylem šlápli :-)

Strašně rád jsem žužlal a kousal, co se dalo a to mi zůstalo dodnes, viz. obrázek č. 4 :-)

Když už jsem měl všeho dost a chtěl jsem trochu soukromí, zalezl jsem si do pračky, viz. obrázek č. 5. :-)

Vyrostl ze mě krásný, veselý a sebevědomý bišonek, který je milovám celou rodinou :-) Položil bych za ně život a jsem výborný hlídač. Ale to už by byl úplně jiný příběh, dnes jsme vzpomínali na moje dětství :-)

FOTOGALERIE: 5 snímků

AnteaX

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

Reklama