Během června jsme pro vás, spolu s paní Vinklerovou, nezávislou kosmetickou poradkyní Mary Kay®, připravily dvě akce, kde jste si mohli přímo osobně vyzkoušet dekorativní kosmetiku Mary Kay®.

Jak tyto akce probíhaly, co všechno jsme zažily a jak se nám to líbilo?

Akce se uskutečnily ve dvou termínech, 16. a 23. června v pražském hotelu ILF na Budějovické ulici. Sešly jsme se vždy ve většinovém počtu v místnosti, kde už na nás čekaly odbornice na slovo vzaté – nezávislé kosmetické poradkyně.
Ty nás provedly světem krásy a vůní, líčení a vším, co by měla dobře znát každá žena, která chce dobře vypadat a pečovat o svůj zevnějšek. Vše, co se točilo kolem krásy, mělo jedno společné – značku Mary Kay®, se kterou jsme se mohly na osobou setkáních důvěrně seznámit.
Po velmi zajímavém povídání totiž následovala druhá, ještě zajímavější část večera, a to osobní líčení a zkoušení všech těch krášlících věciček od Mary Kay®, které ležely před našima očima na stole a byly nám plně k dispozici.

Na první pohled bylo jasné, že se jedná o kvalitní kosmetiku, která rozumí ženám.
Mohly jsme se nalíčit podle svého vlastního umění a vkusu, ale každou z nás si „vzala do parády“ jedna z poradkyň a vysvětlila nám, co nám sluší, jaký odstín bychom si ke své pleti měly vybrat, jaké stíny sluší naším očím.

A protože to byly opravdu odbornice a velice milé, měly od slov krůček k činům – vzaly do ruky rtěnku, make-up, řasenku či stíny a hned nám na našem obličeji ukázaly, co tím, co nám říkaly, konkrétně myslely. To bylo pro nás velmi přínosné, protože, jak jsem se dívala, řada z nás měla svůj „naučený“ styl a ani nás nenapadlo, že by nám něco mohlo slušet ještě víc.

Počáteční pohledy plné nedůvěry se po finálních tazích líčidly zkušené vizážistky naprosto rozzářily spokojeností a vykřikovaly jsme slova obdivu.

Co mě osobně nadchlo za výrobek??
Jednoznačně odličovač očí, rtěnka, která se krásně vpije do pokožky rtů a make-up, který vypadá velmi přirozeně.
Každou z nás ale nejspíš oslovilo něco jiného, ale podle spokojeného zkoumání všech výrobků Mary Kay®, jsem měla pocit, že každá z účastnic si našla to, co jí vyhovovalo.

Myslím, že se obě akce velmi zdařily, všem se nám to líbilo – pokud tedy mohu mluvit za všechny zúčastněné - a byl to také velmi příjemný večer, který nám přinesl nové poznatky.

Pokud jste se akce nezúčastnily, ale kosmetika Mary Kay® vás zaujala, můžete kontaktovat paní Lubomíru Vinklerovou, nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay® , která pro vás obě akce připravila.
Tel: 602 117 626
www.vinklerova.cz  

Více fotografií najdete ZDE